Kawalerka w centrum miasta

365 000 zł

Mieszkanie w Krakowie - parametry

Powierzchnia:
31 m2

Liczba pokoi:
1

Cena za m2:
11 628

Rynek:
Wtórny

Standard:
Wyższy

Rok budowy:
2013


Mieszkanie na sprzedaż, Kraków - opis nieruchomości

Do sprzedania mieszkanie przy ulicy Traugutta w Krakowie.

LOKALIZACJA:
Dzielnica Podgórze, a dokładnie jego stara część zapewnia idealne połączenie komunikacyjne (tramwajowe, autobusowe, kolejowe). W niewielkiej odległości znajduje się Kazimierz i Bulwary Wiślane.

MIESZKANIE
Jednopokojowy apartament zlokalizowany na drugim piętrze w zabytkowej kamienicy. Kamienica jest po generalnym remoncie z 2013 roku.

- pokój z aneksem kuchennym;
- łazienka;
- przedpokój.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i sprzedawane z całym wyposażeniem.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB------------

Najważniejsze informacje o mieszkaniu:
Mieszkanie jednopokojowe do sprzedania w cenie: 365 000 zł.
Całkowita powierzchnia wynosi: 31 m2.
Nieruchomość zlokalizowana jest w Krakowie


Zadaj pytanie do oferty (Mieszkanie jednopokojowe Kraków, 31 m2 - Sprzedam)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Kraków - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Chrzanów (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Brzesko (pow. brzeski w małopolskim), Ogłoszenia Bochnia (pow. bocheński w małopolskim), Ogłoszenia Olkusz (pow. olkuski w małopolskim), Ogłoszenia Cianowice Duże (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bolechowice (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bibice (pow. krakowski w małopolskim)