Ogłoszenie jest nieaktualne

Fotel egg velvet black king home szeroki ciemny niebieski-welur

2 199,00 zł


Opis

Oryginalny fotel Egg Velvet Black w odcieniu ciemnoniebieskim to najnowsza wersja fotela marki King Home. Wyróżnia się wyjątkowym, intrygującym siedziskiem z weluru - materiału zwanego inaczej pluszem, który charakteryzuje się miękkością, puszystością, delikatnością i przyjemnością w dotyku. Welur znany jest z perfekcyjnej wytrzymałości oraz mocnej głębi barw. Jego dużym plusem jest także doskonałe ułożenie i wygląd na fotelu. Fotel Egg Velvet posiada korpus z metalu oraz stabilną podstawę ze stali w kolorze czarnym. Ogromnym atutem fotela, który odznacza go na tle innych foteli jest zastosowany mechanizm obrotu z funkcją bujania, zapewniający wspaniały relaks oraz możliwość zablokowania w pozycji odchylonej lub pionowej. Dekoracyjny element stanowi u niego również suwak, znajdujący się na "plecach" fotela. Poczuj się komfortowo i rozsiądź na długie chwile w wyjątkowym fotelu Egg Velvet Black.
Kolekcja:
Egg Velvet Black

Wymiary :
wysokość - 110 cm
szerokość - 80 cm
głębokość - 70 cm

Materiał:
welur
metal
stalSzczegółowe informacje oraz wiele innych produktów znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.
Fotel egg velvet black king home szeroki ciemny niebieski-welur - możesz zamówieć kurierem lub Pocztą Polską do dowolnego miejsca w Polsce.
Przejdź do sklepu

Kraków - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Chrzanów i okolica (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Stryszawa i okolica (pow. suski w małopolskim), Ogłoszenia Brzesko i okolica (pow. brzeski w małopolskim), Ogłoszenia Bochnia i okolica (pow. bocheński w małopolskim), Ogłoszenia Olkusz i okolica (pow. olkuski w małopolskim), Ogłoszenia Cianowice Duże i okolica (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bolechowice i okolica (pow. krakowski w małopolskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Krakowie lub w całym województwie małopolskim.