Ogłoszenie jest nieaktualne

Elektryczna tarka do sera 26,5x9,5x10,5 cm kuchenprofi czarna

179,90 zł


Opis

Elektryczna tarka do sera Kuchenprofi sprawdzi się w każdej kuchni. Jest niewielka, poręczna, a co najważniejsze - funkcjonalna. Za jej pomocą szybko i wygodnie zetrzemy ser na makaron, tortellini, sałatkę, lub pizzę. W skład zestawu wchodzi jedna tarka z akumulatorem, dwa wymienne wkłady (małe i średnie oczka), jedna ładowarka. Tarka została wyposażona w praktyczną rączkę oraz dociskający uchwyt, dzięki którym doskonale pełni swoją funkcję. Wkłady tarki można myć w zmywarce. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz stali nierdzewnej.
Wymiary :
wysokość - 10,5cm
długość - 26,5cm
szerokość - 9,5cm

Materiał:
tworzywo sztuczne
stal nierdzewnaSzczegółowe informacje oraz wiele innych produktów znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.
Elektryczna tarka do sera 26,5x9,5x10,5 cm kuchenprofi czarna - możesz zamówieć kurierem lub Pocztą Polską do dowolnego miejsca w Polsce.
Przejdź do sklepu

Ogłoszenia Kraków - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Chrzanów (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Brzesko (pow. brzeski w małopolskim), Ogłoszenia Bochnia (pow. bocheński w małopolskim), Ogłoszenia Olkusz (pow. olkuski w małopolskim), Ogłoszenia Cianowice Duże (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bolechowice (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bibice (pow. krakowski w małopolskim)