Dach usługi dekarskie pokrycia rynny kominy

Dach usługi dekarskie pokrycia rynny kominy - Usługi remontowo-budowlane - Kraków
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

Usługi blacharsko dekarskie. Zajmuję się pokrywaniem oraz naprawianiem dachów przy pomocy różnego rodzaju materiałów dekarskich..Zakładam remontuje oraz konserwuje urządzenia do odprowadzania wody z dachów. Ponadto,montuje okna dachowe,wyłazy,rynny i rury spustowe,śniegołapy,ławy kominiarskie,stopnie do poruszania się po dachu.Wykonuję różnego rodzaju obróbki blacharskie.Zajmuje się poszyciem dachowym jak i izolacją dachu,blacha,blacha na rombek (miedź, tytan cynk,aluminium,ocynk),papa..Lutuję blachy,rynny,rury spustowe.Remontuje stare kominy,robię okucia blacharskie,nasady,kratki.Wykonuję też prace wysokościowe z dostępu linowego (np.wymieniam rynny spustowe,tzw,pionowe na wysokich budynkach,bez rozkładania rusztowań, prace elewacyjne skówanie starych odpadających tynków.uszczelnienia,uzupełnienia Mycie, czyszczenie paneli fotowoltaicznych, instalacji fotowoltaika PV.Pracujemy na budynkach mieszkalnych i przemysłowych.Roboty są wykonane solidnie.Zrób raz a dobrze na lata..Gwarancja szczelności.Drobne roboty staram się wykonywać zaraz po otrzymaniu zlecenia. Zakres usług jest dość szeroki. Proszę o kontakt pod nr.535318880 Kraków Słomniki

.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 535... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kraków - Krowodrza
woj. małopolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Piotr

Kraków - Krowodrza
woj. małopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Usługi remontowo-budowlane
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 23
Data dodania: 2022-03-27

Zgłoś naruszenie
Piotr

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij