Następne

Coworking - biuro na godziny POZA Płatną Strefą


Opis

Nasze biuro to idealne miejsce dla osób, które wykonują wolne zawody -tzw. freelancerów , osób prowadzących małe firmy, początkujących przedsiębiorców- dla wszystkich, którzy po prostu szukają miejsca do pracy. U nas możecie wynająć biurko, sale szkoleniową lub skorzystać z innych wszechstronnych usług.
Pragniemy być miejscem owocnej pracy w sprzyjających i kreatywnych warunkach. Miejscem, w którym możecie pracować wśród ludzi nawiązując nowe kontakty, wymieniać się doświadczeniami prowadząc ciekawe rozmowy przy pysznej kawie i herbacie. Miejscem, w którym możecie budować prestiż własnej firmy w oczach swoich klientów poprzez korzystanie z profesjonalnych urządzeń oraz samego biura. Dla Was zadbamy o przyjazną atmosferę i wszelkiego rodzaju udogodnienia, abyście mogli się rozwijać i osiągać sukcesy.

Do waszej dyspozycji oddajemy:

STREFĘ COWORKINGU
W strefie Coworkingu proponujemy dwie sale typu open space dostosowane do pracy indywidualnej i zespołowej. Miejsca pracy wyposażone są w wygodne ergonomiczne biurka i profesjonalne fotele.
Cena zawiera:

-Biuro w pre­sti­żo­wej loka­li­za­cji poza płatną strefa parkowania, 2 minuty pieszo od przystanku tramwajowego „Wesele”
-Indywidualne biurko, wygodne krze­sło, lampka w wybranych terminach
-Dostęp do ksera ,drukarki, skanera (50 wydruków przy miesięcznym abonamencie)
-Inter­net bez­prze­wo­dowy Wi-Fi oraz sieć kablowa
-Dostęp do powierzchni wspólnej i kuchni wypo­sa­żonej w odpo­wiedni sprzęt tj. kuchenka mikro­fa­lowa, eks­pres do kawy,czaj­nik elek­tryczny,naczy­nia i sztućce
-Kawa, herbata bez limitu
-W pobliżu kilka punktów gastronomicznych
-3h bezpłatnej rezerwacji sali szkoleniowo/konferencyjnej w celu przyj­mo­wa­nia klientów do wykorzystania w ciągu bieżącego miesiąca(przy miesięcznym abonamencie)
-Po wykorzystaniu limitu godzin dodatkowe godziny wynajęcia Sali szkoleniowej na spotkanie z klientem-20zł/h
-Moż­li­wość roz­li­cze­nia bar­te­ro­wego - do uzgodnienia

Cennik
Godzina - 10 zł
Dzień - 30 zł
Abonament 5 dni - 130 zł
Abonament miesiąc - 420 zł

Podane ceny są cenami netto
Zapraszamy do kontaktu

Creative Coworking
Ul. Stanisława Przybyszewskiego 17B
30-128 Kraków

www.creative-coworking.pl


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Kraków - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne