Bronowice 2 pokojowe

268 800 zł

Mieszkanie w Krakowie - parametry

Powierzchnia:
38 m2

Liczba pokoi:
2

Cena za m2:
7000.00

Standard:
Do wykończenia

Rok budowy:
2018

Dodatkowe zalety:

Balkon/taras

Mieszkanie na sprzedaż, Kraków - opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze o powierzchni 38,40 m2.
Kompleks nowoczesnych budynków zlokalizowano w Bronowicach, w miejscu gdzie podmiejska zieleń spotyka się z wielkomiejskim rytmem. Ponadczasowa i zachwycająca bryła architektury, która nawiązuje do bronowickich chat, posiada innowacyjne przeszklenia i balkony, które sprawiają, że wszystkie apartamenty są wypełnione światłem i zyskują przestronny charakter. Do wykończenia inwestycji użyto np. kamienia wapiennego – wysokogatunkowego materiału, który służył do odrestaurowania m.in. elewacji Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie.

Wszystkie budynki składają się z 2 oddzielnych mieszkań z podziemnymi garażami. Na dole zaprojektowano dwukondygnacyjne mieszkania o pięciu pokojach (87 - 95 m2).Ostatnie piętro zajmuje trzypokojowa przestrzeń o powierzchni od 36 do 42m2 z ogrodem. Innowacyjne przeszklenia i balkony sprawiają, że mieszkania są bardzo dobrze doświetlone.

Idea Bronowickich Ogrodów - Zacisza powstała z pragnienia stworzenia kameralnego miejsca, które ma się jednocześnie wyróżniać innowacyjnymi przeszkleniami i doświetleniem. W wykończeniach nie ma półśrodków – zastosowanie na tym polu ma ten sam materiał, który został użyty do rekonstrukcji piwnic w muzeum Krzysztofory oraz elewacji Czartoryskich.

Dariusz
tel: 606716557
[email protected]Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB------------

Najważniejsze informacje o mieszkaniu:
Mieszkanie dwupokojowe do sprzedania w cenie: 268 800 zł.
Całkowita powierzchnia wynosi: 38 m2 w budynku z 2018 roku (Nowe budownictwo).
Nieruchomość zlokalizowana jest w Krakowie


Zadaj pytanie do oferty (Mieszkanie dwupokojowe Kraków, 38 m2 - Sprzedam)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Kraków - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Chrzanów i okolica (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Brzesko i okolica (pow. brzeski w małopolskim), Ogłoszenia Bochnia i okolica (pow. bocheński w małopolskim), Ogłoszenia Olkusz i okolica (pow. olkuski w małopolskim), Ogłoszenia Cianowice Duże i okolica (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bolechowice i okolica (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bibice i okolica (pow. krakowski w małopolskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Krakowie lub w całym województwie małopolskim.