Ogłoszenie jest nieaktualne

Bronowice 1 pokojowe

262 825 zł

Mieszkanie w Krakowie - parametry

Powierzchnia:
36 m2

Liczba pokoi:
1

Cena za m2:
7359.98

Standard:
Do wykończenia

Rok budowy:
2018

Technologia:
Cegła

Dodatkowe zalety:

Balkon/taras

Mieszkanie na sprzedaż, Kraków - opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o pow. 35,71 m2 na III piętrze, w nowo powstającej inwestycji przy ul. Sosnowieckiej w Krakowie. Inwestycja będzie oddana do użytkowania w IV kwartale 2018r. W tej inwestycji dostępne są mieszkania od 2 - 4 pokoi zlokalizowane na 3 kondygnacjach o powierzchniach od 39 - 96 m2. Proszę pytać o dostępność na innych piętrach.
Jest to miejsce wyjątkowe.
Wielkomiejski charakter spotyka się tutaj z podmiejskim spokojem. Literacka historia ze śmiałymi wizjami jutra. Zieleń z bliskością autostrad, centr handlowych oraz zaletami miejskiego życia. To wymarzona lokalizacja dla tych, którzy nie chcą kompromisów, bo cenią ciszę i jednocześnie bliskość tętniącego miasta.
Lubimy oferować więcej niż inni, dlatego właśnie wybraliśmy ul. Sosnowiecką. Z jednej strony znajduje się ona w pobliżu dużego parku handlowo-usługowego z Ikeą oraz Galerią Bronowice, ale z drugiej także bliskość terenów zielonych takich jak Ojcowski Park Narodowy. To idealne miejsce na weekendową wycieczkę!
Bezpieczeństwo nie jest komfortem. Jest Twoim prawem, dlatego wszystkie budynki Bronowickich Ogrodów zostaną wyposażone w monitoring, a ruch kołowy zostanie sprowadzony do podziemi. Dlaczego? Bo chcemy, aby dzieci bawiły się beztrosko, osiedle było wolne od hałasu. O bezpieczeństwo Mieszkańców zadba także całodobowa ochrona.
Rodziny będą mogły korzystać z altan na grilla, najmłodsi i najbardziej wymagający Mieszkańcy - korzystać z placu zabaw, a wszystko to zatopione będzie w unikalnej zieleni, ziołach, makach oraz chabrach.

Dariusz Sikorski
tel: 606716557
[email protected]Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB------------

Najważniejsze informacje o mieszkaniu:
Mieszkanie jednopokojowe do sprzedania w cenie: 262 825 zł.
Całkowita powierzchnia wynosi: 36 m2 w budynku z 2018 roku (Nowe budownictwo).
Nieruchomość zlokalizowana jest w Krakowie


Kraków - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Chrzanów i okolica (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Stryszawa i okolica (pow. suski w małopolskim), Ogłoszenia Brzesko i okolica (pow. brzeski w małopolskim), Ogłoszenia Bochnia i okolica (pow. bocheński w małopolskim), Ogłoszenia Olkusz i okolica (pow. olkuski w małopolskim), Ogłoszenia Cianowice Duże i okolica (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bolechowice i okolica (pow. krakowski w małopolskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Krakowie lub w całym województwie małopolskim.