Bez sponsorowania


Nie masz z kim pogadać?

Znajdź partnerkę lub partnera do rozmów i nie tylko!

(Uwaga, treść tylko dla pełnoletnich)
Bez sponsorowania - Pani szuka Pana - Kraków
Bez sponsorowania - Pani szuka Pana - Kraków - zdjęcie 1Bez sponsorowania - Pani szuka Pana - Kraków - zdjęcie 2
Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Kraków
woj. małopolskie

Opis

Proponuję spotkanie BEZ SPONSORINGU. Chcę przeżyć przygodę, poczuć trochę adrenaliny. To co mnie kręci to spotkania z nienzajomymi. Bez pytań dlaczego, po co itd. Zwykła czysta przyjemnosć. Mam lokum, jestem mobilna i dyspozycyjna praktycznie bez ograniczeń. Nie interesuje mnie Twój wygląd, kim jesteś, ile masz lat i tym podobne. Proszę nie pytać czy się poznamy i czy ogłoszenie aktualne. Jak chcesz sie spotkać to czekam na konkret GDZIE,W JAKI DZIEN i O KTÓREJ GODZINIE. Dlatego pytam czy jest tu jakiś zdecydowany facet, który nie zawraca głowy tylko potrafi się umówić i spotkać? Zdjęcia są realne, akceptuje tylko smsy i kontakt telefoniczny, bez bawienia się w maile


Jak poznać więcej osób?

Przeglądając ogłoszenia to Ty musisz zainicjować rozmowę! Kiedy dodasz swoje ogłoszenie może napisać do Ciebie ktoś, komu od razu się spodobasz. Dodaj swoje ogłoszenie, napisz coś o sobie, wstaw zdjęcie (lub wyślij je tylko wybranej osobie) i zobacz, kto się do Ciebie odezwie. Nie musisz podawać numeru telefonu. Możesz bezpiecznie komunikować się przez nasz komunikator.

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 735... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kraków
woj. małopolskie

Dane wystawiającego:
Maria

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pani szuka Pana
(w dziale: Randki i znajomi)

Ilość wyświetleń: 13272
Data dodania: 2021-07-03

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Maria

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij