Geowłóknina drenarska pet 120 g/m2 - 1 x 50 m

122,50 zł

geowłóknina drenarska pet 120 g/m2 - 1 x 50 m - Geowłóknina - Kraczkowa

Opis

Geowłókniny mają zastosowanie jako separacja słabego podłoża nasypów w celu poprawy jego stateczności oraz przyspieszenia konsolidacji. Ma właściwości: separujące: zapobiega mieszaniu się podłoża z kruszywem drenażowym filtrujące: zatrzymuje drobne cząsteczki stabilizujące: przenosi naprężenia statyczne zapobiegające np. osiadaniu kostek chodnikowych. Wykorzystywanie geowłóknin: Drenaż piwnic: drenaż piwnic nie zostaje zamulony, woda jest odprowadzana, mury piwnic pozostają suche Rowy odwadniające: geowłóknina ma właściwości filtrujące dzięki czemu zatrzymuje drobne cząsteczki. Medium drenażowe pozostaje czyste i nie ulega zamuleniu Tarasy, parkingi, dojazdy do garaży: geowłóknina zapewnia że piasek pozostaje czysty, a powierzchnia gładka i równa, dzięki czemu płytki nie chwieją się Place do jazdy konnej, stadniny i tory wyścigowe: warstwa ochronna nie miesza się z drenażem, zachowana jest pierwotna grubość warstwy i chronione są kopyta końskie Piaskownice, place zabaw: żwir nie miesza się z podłożem, warstwa nośna pozostaje czysta, równa i wytrzymała, a woda zostaje odprowadzona Kształtowanie przestrzeni: separuje dobrą ziemię od podłoża, pozwala drzewom i roślinom rozwijać się prawidłowo Geowłóknina separuje: warstwa utwardzona i miękkie podłoże pozostają na stałe rozdzielone, nie tworzą się zagłębienia na parkingu i koleiny w jezdni. Dane techniczne: Szerokość: 1 m Długość: 50 m Masa powierzchniowa: 120 g/m2 Grubość przy określonych naciskach: 1,9 (±0,21) mm Wodoprzepuszczalność: 0,08 m/s Wytrzymałość na rozciąganie poprzeczne: 13 (-1,5) kN/m Wytrzymałość na rozciąganie wzdłużne: 6 (-1) kN/m

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie sklepu internetowego. Przejdź do oferty poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz także informacje na temat kosztów dostawy oraz terminu realizacji zamówienia.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kraczkowa
woj. podkarpackie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)

Kraczkowa
woj. podkarpackie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Geowłóknina
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 14
Data dodania: 2020-12-30

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij