Następne

Weekendowy kurs certyfikat kompetencji zawodowych Zachodniopomorskie - Koszalin / Pomorskie Słupsk

1,00 zł

Szczegóły

Certyfikat:
Tak

Czas trwania (dni):
3


Opis

Kursy w odstępie co ok 1- miesięcznym. Najbliższy kurs 16-18.08.2019 KOSZALIN.
Weekendowy kurs do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego osób/ rzeczy w KOSZALINIE/ SŁUPSKU w weekendy w godzinach: piątek 17.00-20.00 oraz sobota- niedziela ( 9-17.00).
UWAGA - Kursy dla małej ilości osób ( ok 5- 10 osób) ! GWARANCJA solidnego nauczenia, zapewniającego zdanie egzaminu w pierwszym terminie. Na kursie otrzymasz na bieżąco aktualizowane materiały ( pytania testowe, zadania egzaminacyjne oraz odpowiednie wzory,książkę) , a przede wszystkim konkretną, łatwo przyswajalną wiedzę. Nauczysz się dokładnie tego, co jest na egzaminie.
Poznasz jakie są zadania, jak je rozwiązywać i interpretować , jakie są pytania testowe. Nauczysz się rozwiązywania zadań w sposób, który gwarantuje maksymalną ilość punktów z egzaminu.
Rodzaje zadań: LEASING: koszty całkowite, przychód z nadwyżką, cena za realizację usługi , opłacalność firmy itp, ZUS: wyliczenie płacy netto/brutto przy różnych założeniach, dodatek stażowy, godziny nadliczbowe, podatek faktycznie odprowadzony do urzędu skarbowego itp, CZAS PRACY KIEROWCÓW: dokładne objaśnienie pory nocnej, doby rozliczeniowej kierowcy, uzasadnienie liczebności obsady, liczebności kursów itp , nauczenie sposobów rozpisywania harmonogramu podróży, aby nie było korekt w trakcie rozwiązywania zadania. PYTANIA TESTOWE: przekazanie ok 1000 pytań, które w 100% zapewniają zaliczenie części teoretycznej.
W cenie szkolenia: serwis kawowy, obiad. Po szkoleniu stacjonarnym, dla każdego z uczestników kursu zapewniony darmowy kontakt z wykładowcą, celem pomocy przy samodzielnym rozwiązywaniu zadań czy testów. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu : +48 572 197 122


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne