Serca wołowe - 1000 g

59,80 zł

Serca wołowe - 1000 g - Przysmaki dla psów - Koszalin

Opis

Starannie suszone serca wołowe to wspaniały przysmak do gryzienia dla wszystkich psów. Mniejszym psom sprawi on dłuższą radość, przy czym jednocześnie zadba o higinę ich jamy ustnej. Natomiast w przypadku większych psów smakołyk ten jest szczególnie polecany do podawania w czasie między posiłkami, jak na spacerze bądź w czasie zabawy. Serca wołowe składają się w większości z niskotłuszczowego mięsa mięśniowego, które charakteryzuje się intensywnym smakiem, na punkcie którego psy wręcz szaleją! Zdrowy przysmak można podawać psom wszystkich ras i każdej wielkości. Idealne są również dla psów z lekka nadwaga. Suszone powietrzem o temperaturze 130°C w bezdymowym piecu. Nie zawiera przypraw.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Koszalin
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Koszalin
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij