Savic Puppy Trainer Pads podkłady treningowe dla szczeniąt, z węglem aktywowanym - Rozmiar L (dł. x

104,80 zł

Savic Puppy Trainer Pads podkłady treningowe dla... - Akcesoria dla psów - Koszalin

Opis

Zanim Twój mały pupil zacznie załatwiać się na zewnątrz, zapewne raz czy drugi coś pójdzie nie tak. Podkłady treningowe dla szczeniąt Trainer Puppy Pads z węglem aktywowanym marki Savic mogą okazać się wówczas bardzo praktycznym akcesorium. Wykonana z włókniny powierzchnia posiada właściwości szybkiej absorpcji wilgoci. Warstwa z włókien z węgla aktywowanego bardzo dobrze wiąże zapachy i zapobiega rozchodzeniu się nieprzyjemnych zapachów moczu w mieszkaniu. Wypełnienie z silikażelu skutecznie i niezawodnie wchłania wilgoć. Foliowy spód sprawia, że nic nie przecieka. Aby nauczyć czworonoga czystości, umieść podkład Puppy Pad w spokojnym miejscu, z daleka od legowiska i miejsca karmienia. Przy każdym załatwianiu potrzeby przez psa sadzaj go na podkładzie. Podkład przesuwaj codziennie stopniowo w kierunku drzwi wejściowych do momentu, aż zwierzę zacznie załatwiać swoje potrzeby na zewnątrz. W okresie nauki okaż swojemu pupilowi cierpliwość i wymieniaj podkłady po każdym użyciu. Savic Puppy Trainer Pads podkłady treningowe dla szczeniąt (z węglem aktywowanym) w skrócie: Innowacyjne podkłady treningowe dla szczeniąt. Idealne podczas nauki zachowania czystości w mieszkaniu. Powierzchnia z włókniny i włókna z węgla aktywowanego: wysoka absorpcja i wiązanie zapachów. 6 warstw: bardzo mocne i niezawodne. Wypełnienie z silikażelu: szybko i skutecznie wchłania wilgoć, zamieniając ją w żel. Zapobiega powstawaniu brudnych odcisków łap : wilgoć pozostaje w podkładzie. Ochrona przed wyciekiem: foliowy spód zapobiega przesiąkaniu wilgoci. Stabilna włóknina: nawet mocno nasiąknięty podkład pozostaje nienaruszony. Wszechstronne zastosowanie: nadaje się także jako wkład do transportera. Uroczy motyw piesków na spodzie. Kolor: Wierzch: szary. Spód: biały z motywem piesków. Materiał: Wierzch: węgiel aktywowany, włóknina. Wypełnienie: żel krzemionkowy (silikażel ). Spód: folia. Wymiary: Rozmiar L (dł. x szer.): 45 x 30 cm. Rozmiar L (dł. x szer.): 60 x 45 cm. Zawartość: 50 sztuk.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Koszalin
woj. zachodniopomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Koszalin
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-03-28

Zgłoś naruszenie

Akcesoria dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij