Megapakiet Rocco Sensitive, 24 x 400 g - Jagnięcina i ryż

121,80 zł

Megapakiet Rocco Sensitive, 24 x 400 g - Jagn... - Karmy dla psów - Koszalin

Opis

Rocco Sensitive to pełna karma mokra dla psów o dużych wymaganiach. Ta smaczna karma składa się z wybranych źródeł białka i węglowodanów, które służą zmniejszeniu lub wykluczeniu alergii oraz nieprzyswajalności składników pokarmowych. Bez środków chemicznych. Pakiet oszczędnościowy Rocco Sensitive 24 x 400 g jest dostępny w następujących wariantach smakowych: Pakiety o jednym smaku: Pakiet mieszany 6 x 400 g Jagnięcina i ryż 6 x 400 g Kurczak i ziemniaki 6 x 400 g Dziczyzna i makaron 6 x 400 g Indyk z ziemniakami 24 x 400 g Jagnięcina i ryż 24 x 400 g Kurczak i ziemniaki 24 x 400 g Dziczyzna i makaron 24 x 400 g Indyk i ziemniaki W celu uzyskania więcej informacji na temat produktu wystarczy kliknąć poniżej. Rocco Sensitive Karma produkowana w Niemczech

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Koszalin
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Koszalin
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij