Megapakiet Rocco Ribs - Z piersią kaczki, 4 x 210 g

79,80 zł

Megapakiet Rocco Ribs - Z piersią kaczki, 4 x... - Przysmaki dla psów - Koszalin

Opis

Rocco Ribs to chrupiące żeberka do żucia ze skóry wołowej otulone w warstwę delikatnego mięsa z piersi kurczaka lub kaczki. Tym przysmakiem zapewnisz swojemu pupilowi pyszną i chrupiącą mięsną przekąskę między posiłkami. Rocco Ribs mięsne żeberka do żucia są dostępne w następujących wariantach: Z piersią z kurczaka 80% skóry wołowej owiniętej w warstwę mięsa z piersi kurczaka (16%) Z piersią z kaczki 80% skóry wołowej owiniętej w warstwę mięsa z piersi kaczki (16%) Z piersią z kurczaka 64,5% skóry wołowej owiniętej w warstwę mięsa z piersi kurczaka (30%) Z piersią z kaczki 64,5% skóry wołowej owiniętej w warstwę mięsa z piersi kaczki (30%) --> Rocco Ribs – świetne uzupełnienie dla codziennego żywienia! Więcej informacji o produkcie znajdziesz poniżej: Rocco Ribs mięsne żeberka do żucia

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Koszalin
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Koszalin
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2022-10-01

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przysmaki dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij