Ładowarka sieciowa Samsung EP-T1510XB 15W Czarna

89,00 zł

Ładowarka sieciowa Samsung EP-T1510XB 15W Czarna - Akcesoria i części - Koszalin

Opis

Ładowarka sieciowa Samsung EP-T1510XB EP-T1510XBEGEU 15W Czarna Ciesz się wszechstronnością, jaką zapewnia USB Typu-C Ciesz się wszechstronnością, jaką zapewniają kable zgodne z USB typu C. Możesz stosować różne typy kabli, aby ładować różne urządzenia mobilne, które posiadasz. Wystarczy do ładowarki sieciowej Samsung EP-T1510XB EP-T1510XBEGEU podłączyć kabel - nie musisz zmieniać ładowarki w gniazdku. *Zgodny ze wszystkimi standardowymi kablami USB typu-C.**Aby uzyskać optymalne wyniki, należy używać oryginalnych kabli Samsung, które można nabyć osobno. Szybkie ładowanie 15 W, aby pozostać w gotowości Ładuj swoje urządzenia tak, jak na to zasługują. Ciesz się szybkim ładowaniem 15 W urządzeń obsługujących USB-C, które działają w różnorodnych technologiach. Podłącz je do ładowarki sieciowej Samsung EP-T1510XB EP-T1510XBEGEU i się przekonaj, jak szybkie może być ładowanie! *Rzeczywista prędkość ładowania może zależeć od użytkowania, warunków ładowania i innych czynników. *W zależności od czynników, takich jak podłączone urządzenie, kabel i środowisko ładowania, urządzenie może nie ładować się prawidłowo. Bezpieczne ładowanie Twoich urządzeń Chroń swoje urządzenia przed przeciążeniem, zwarciem i wysoką temperaturą. Ładuj je bezpiecznie nawet w niestabilnych warunkach elektrycznych, nie martwiąc się o zakłócenia i prąd odpływowy. Z ładowarką sieciową Samsung EP-T1510XB EP-T1510XBEGEU Twoje urządzenia będą w pełni bezpieczne..

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Koszalin
woj. zachodniopomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Koszalin
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria i części
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-03-24

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Akcesoria i części w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij