Hill’s Prescription Diet c/d Multicare Stress Urinary Care, kurczak - 24 x 85 g

92,80 zł

Hill’s Prescription Diet c/d Multicare Stress... - Karmy dla kotów - Koszalin

Opis

Wiele sytuacji może wywołać u kotów stres - i nie jest to tylko problem emocjonalny, ale może się on również objawiać fizycznie. Na przykład, stres jest uważany za czynnik ryzyka wystąpienia problemów z układem moczowym u kotów. Hill’s Prescription Diet c/d Multicare Stress Urinary Care kurczakiem została opracowana, aby z jednej strony wspierać układ moczowy, a z drugiej strony służy równowadze emocjonalnej. Ta smakowita mokra karma z kurczakiem ma niski poziom wapnia, magnezu i witaminy D, co ogranicza powstawanie kamieni moczowych. Dzięki składnikom alkalizującym mocz może przyczyniać się do tworzenia środowiska moczu niekorzystnego dla powstawania kamieni moczowych. Hill’s Prescription Diet c/d Multicare Stress Urinary Care kurczakiem charakteryzuje się również właściwościami nasycającymi poziom moczu w stosunku do struwitów. Hill’s Prescription Diet c/d Multicare Stress Urinary Care w skrócie: Dietetyczna karma pełnowartościowa, ograniczająca nawroty kamicy struwitowej, rozpuszczająca kamienie struwitowe i ograniczająca powstawanie kamieni szczawianowych u dorosłych kotów. Właściwości alkalizujące mocz: dodatek cytrynianu potasu może przyczynić się do powstania środowiska moczu nieprzyjaznego kamieniom moczowym. Dopasowana zawartość składników mineralnych: niski poziom magnezu, wapnia i witaminy D. Właściwości nienasycające moczu w odniesieniu do struwitów: mogą zmniejszać ryzyko powstawania nowych kamieni struwitowych. Z kurczakiem: bardzo smaczna, akceptowane przez wiele kotów. Redukcja stresu: zawiera L-tryptofan i hydrolizat białka mleka, może wspomagać równowagę emocjonalną. Potwierdzona klinicznie: karma dietetyczna polecana często przez lekarzy weterynarii. Wygodne saszetki: dostępne w postaci porcjowanych saszetek.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Koszalin
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Koszalin
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-03-27

Zgłoś naruszenie

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij