Następne

Grapefruit krzew

60,00 zł


Opis

- doniczka - 14cm,

- wysokosc - 40-50cm.

- podane wysokosci moga sie róznic kilka centymetrów w zaleznosci od pory roku

Citrus Paradisi.

Jest to roslina o zwartym pokroju i ciemnozielonych, podluznych lisciach. W okresie wiosennym obficie kwitnie bialymi, drobnymi kwiatkami, zebranymi w grupy. Jej owoce sa duze, zólte i okragle a miazsz ma mniej lub bardziej rózowe zabarwienie i gorzkawy smak. Nie maja one wcale, lub maja niewielka ilosc pestek. Odmiana ta lubi widne i naslonecznione miejsca, przepuszczalne i lekkie podloze z domieszka torfu oraz regularne, odpowiednie do pory roku podlewanie. Nawozenie przeprowadza sie od marca do wrzesnia preparatami dla cytrusów. Jest odmiana wyhodowana w Teksasie w Stanach Zjednoczonych w latach 60 - tych a rozpowszechniona na Sycylii pod koniec lat 70 - tych.
 

Jesli chcesz miec pewnosc, ze kupowany przez Ciebie cytrus posiada owoce - skontaktuj sie z nami przed zlozeniem zamówienia.

Sklep wloskierosliny.pl nie gwarantuje, ze wszystkie cytrusy owocuja w momencie dokonywania przez Ciebie zakupów, dlatego lepiej sie upewnic - jestesmy do Twojej dyspozycji.

Wszystkie ukorzeniane oraz szczepione przez nas sadzonki oraz te importowane pochodza z roslin szlachetnych, wiec istnieje duze prawdopodobienstwo, iz w szybkim czasie zaczna owocowac.


Szczegółowe informacje o produkcie znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.

Grapefruit krzew - zamówisz kurierem korzystając z następujących form płatności: Przelew bankowy, DotPay,PayPal, PayU, Płatność przy odbiorze,Przelewy24.
Przejdź do sklepu

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne