Apartamenty Willa Sobiczkowa

306,00 zł

Szczegóły

Z łazienką:
Tak

Rodzaj:
Apartament

Dla ilu osób:
4

Śniadanie w cenie:
Nie

Parking:
Tak

Bar/restauracja:
Nie


Opis

Serdecznie Zapraszamy do luksusowego wypoczynku na łonie natury .Przepiękne widoki i niesamowite apartamenty zapewnią wspaniałe wspomnienia.Zachęcam do skorzystania z promocji jesiennej do-35%. Apartamenty już od 205 zł za dobę .Sprawdź naszą ofertę http://www.willasobiczkowa.pl/Serdecznie Zapraszamy do luksusowego wypoczynku na łonie natury .Przepiękne widoki i niesamowite apartamenty zapewnią wspaniałe wspomnienia.Zachęcam do skorzystania z promocji jesiennej do-35%. Apartamenty już od 205 zł za dobę .Sprawdź naszą ofertę http://www.willasobiczkowa.pl/


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Kościelisko - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Nowy Targ i okolica (pow. nowotarski w małopolskim), Ogłoszenia Zakopane i okolica (pow. tatrzański w małopolskim), Ogłoszenia Rabka-Zdrój i okolica (pow. nowotarski w małopolskim), Ogłoszenia Sopotnia Wielka i okolica (pow. żywiecki w śląskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Kościelisku lub w całym województwie małopolskim.