Obrzeże cheapgarden 7,8 x 100 cm + 3 szpilki

10,00 zł

Obrzeże cheapgarden 7,8 x 100 cm + 3 szpilki - Ogrodzenia, siatki,... - Korytowo
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Korytowo
woj. zachodniopomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Obrzeże CHEAPGARDEN 7,8 x 100 cm + 3 szpilki Zastosowanie: Stosowane zamiennie z krawężnikami betonowymi, przy układaniu kostki brukowej, płytek betonowych i tarasowych, ścieżek na których wysypany jest kamień lub piasek. Można uzyskać idealnie proste odcinki oraz uzyskać dowolne kształty w płaszczyźnie poziomej. Doskonale nadaje się do oddzielania trawników od poboczy, kamienia, kory, części tematycznych, wydzielenia chodników, ścieżek, kącików tematycznych. Specjalne wgłębienia na linii poziomej ułatwiają nacięcia obrzeża podnosząc tym samym ich walory użytkowe. System łączenia obrzeży uniemożliwia rozłączenie się elementów po zasypaniu ich ziemią,korą itp. Charakterystyka: Długość jednego elementu: 100 cm Wysokość: 7,8 cm Szerokość: 7,5 cm Kolor: czarny Zestaw zawiera 1mb obrzeża + 3 szpilki

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie sklepu internetowego. Przejdź do oferty poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz także informacje na temat kosztów dostawy oraz terminu realizacji zamówienia.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Korytowo
woj. zachodniopomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Ogrodzenia, siatki, obrzeża, płotki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2020-12-31

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij