Acer Nitro VG242YPbmiipx

949,00 zł

Acer Nitro VG242YPbmiipx - Monitory LCD i LED - Końskie

Opis

Niezwykła synchronizacja Dzięki technologii AMD® Radeon™ FreeSync możesz zapomnieć o zacinającej się rozgrywce i drganiu obrazu. Możesz cieszyć się płynnym i dynamicznym obrazem przy częstotliwości odświeżania nawet do 165 Hz ponieważ częstotliwość odświeżania obrazu monitora jest zsynchronizowana z szybkością odtwarzania klatek w komputerze. Krótki czas reakcji Dzięki naszym szybkim panelom IPS czas reakcji monitora może zostać przesunięty do ekstremalnych wartości 1ms. Powoduje to mniej zauważalne rozmycie, gdy kolory szybko się zmieniają - dzięki czemu gra jest tak ostra, jak to możliwe. Pieczęć aprobaty Nowe wrażenia podczas rozgrywki oraz gwarancja większej dokładności kolorów i lepszego kontrastu na certyfikowanym wyświetlaczu VESA DisplayHDR™ 400. To standard branżowy, który określa jakość technologii HDR, w tym luminancję, gamę kolorów, głębię bitową i czas narastania. Tak wygląda perfekcja Dostrzeżesz wszystkie szczegóły, grając w ulubione gry w doskonałej rozdzielczości 1920 x 1080. Podziwiaj naturalne, żywe kolory na tym 24-calowym wyświetlaczu. Wszystkie ustawienia w jednym miejscu Nie musisz majstrować przy przyciskach. Łatwo modyfikuj ustawienia monitora za pomocą oprogramowania narzędziowego Acer Display Widget. Ochorna oczu przede wszystkim Pełna gama technologii ochrony oczu zapobiega nadmiernemu ich przemęczeniu i pozwala zanurzyć się na długi czas w świecie gry.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Końskie
woj. świętokrzyskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Końskie
woj. świętokrzyskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Monitory LCD i LED
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-03-06

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Lenovo E22-20
619,00 zł
Ostrowiec Świętokrzyski
MONITOR DELL LED 27
1 104,99 zł
Końskie
AOC G2590FX [1ms, 144Hz, FreeSync]
869,00 zł
Piekary Śląskie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij