Wild Freedom Kitten ,,Wide Country", drób - 3 x 2 kg

169,80 zł

Wild Freedom Kitten ,,Wide Country", drób -  3... - Karmy dla kotów - Konin

Opis

Nawet po latach udomowienia, koty nadal są małymi, dzikimi drapieżnikami. Wynika to z ich pochodzenia – są potomkami żbika. Mimo że stały się prawdziwymi przyjaciółmi dla ludzi, wciąż wykazują różnorodne zachowania swoich dzikich przodków. W trakcie ewolucji nie zmieniło się to, że koty są mięsożernymi drapieżnikami. Składniki odżywcze, które dzikie koty pozyskiwały od swoich ofiar, były dla nich optymalne. Z tego powodu mięso stanowi najważniejszą pozycję na liście posiłków i powinno zajmować największą część diety. Również w przypadku pokarmu dla kociąt celem producentów Wild Freedom było stworzenie karmy, której skład będzie odpowiadał nawykom żywieniowym dzikiego kota oraz zaspakajał jego potrzeby, a co za tym idzie – odpowiadał i smakował Twojemu kotu! Wild Freedom Kitten ,,Wide Country" to sucha karma dla kociąt z delikatnym mięsem drobiowym, które jest wyjątkowo lekkostrawne. Całkowita zawartość mięsa mięśniowego oraz innych składników zwierzęcych w produktach "Wide Country" wynosi 70%. Dla wysokiej akceptacji w procesie wytwarzania pokarmu stosujemy tylko świeże mięso drobiowe. Dzięki temu Twojemu kotu zapewnione zostaje wartościowe białko zwierzęce. Oczywiście receptura naszej karmy jest całkowicie bezzbożowa. Jedyne źródło węglowodanów w karmie stanowią bardzo dobrze przyswajalne ziemniaki. Zapewniają ważne mikroelementy oraz błonnik. Siemię lniane jest bogate w kwasy tłuszczowe omega i wspomaga trawienie. Sucha karma została wzbogacona o mieszankę ziół takich jak rumianek, pokrzywa, koper i liście jeżyny, które dostarczają wartościowych substancji oraz minerałów. Wild Freedom Kitten ,,Wide Country", drób w skrócie: Zrównoważona, sucha karma dla kociąt Podwyższona zawartość białka oraz równowaga Ca/P wspomagają prawidłowy wzrost Witaminy oraz naturalne beta-glukany z drożdży piwnych wzmacniają układ odpornościowy oraz przyczyniają się do wsparcia witalności Całkowita zawartość mięsa w karmie wynosi 70% 41% świeżego mięsa z kurczaka: lekkostrawne i wartościowe źródło białka W 100% bezzbożowa receptura Siemię lniane: wspomaga trawienie dzięki kwasom tłuszczowym omega Karma wzbogacona o mieszankę ziół Staranne wytwarzanie Bez sztucznych substancji konserwujących, atraktantów i barwników Bez laktozy i glutenu Dzięki recepturze opracowanej na podstawie nawyków żywieniowych żbika, sucha karma Wild Freedom Kitten ,,Wide Country", drób jest idealnie dostosowana do potrzeb Twojego kota. Wartościowa karma kompletna dla kociąt każdej rasy jest dostępna w wariancie 400 g, 2 kg oraz 6 kg (3 x 2 kg).

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Konin
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Konin
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij