Wędka dam yagi spin 2.20m 15-53g 2-sec 60041

208,00 zł

Wędka dam yagi spin 2.20m 15-53g 2-sec 60041 - Wędki - Konin
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Konin
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

DAM Yagi to następna generacja niezwykle popularnych wędzisk Effzett Yagi.W przypadku nowego DAM Yagi przyjrzano się dokładniej kluczowym komponentom, takim jak blank oraz przelotki.Konstrukcja wszystkich blanków została zmieniona,tak aby poprawić ich akcję na szybszą i jednocześnie zwiększyć ich czułość.Jedną z najważniejszych zmian jakie zastosowano to przelotki K-frame o znacznie mniejszej wadze.Zachowano dobrze znany Wam schemat kolorów określających ciężary rzutowe.Do całej serii dodano dwa modele DAM Yagi Light Jig i Ultra Light Jig w kolorach jasnoszary i ciemnoszary.Podsumowując nowa seria DAM Yagi oferuje o wiele lepszy produkt, zarówno pod względem wyglądu, akcji, jak i skuteczności wędkowania.Dam Yagi to: Wysokomodułowy blank węglowy IM8 Przelotki K-frame + Mikroprzelotki Laserowo grawerowany kapsel dolnika wędki Wysokiej jakości rękojeść z pianki EVA

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu

Dodatkowe informacje znajdziesz po przejściu na stronę sklepu internetowego. Zamów produkt w sklepie. Wysyłka w dowolne miejsce w Polsce.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Konin
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Wędkarstwo
(Sklep dla Wędkarza)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Wędki
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-03-09

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Wędkarstwo
(Sklep dla Wędkarza)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij