Sprzątamy naprawiamy wypożyczamy


Opis

Oferuję pranie dywanów i tapicerek samochodowych.Posiadamy odkurzacz piorący karcher puzzi 10/1 z 2017 roku.Świadczymy również inne usługi wewnątrz i na zewnątrz domu. Wypożyczamy narzędzia i rusztowania warszawskie.Cennik i szczegóły na www.sprzatamynaprawiamywypozyczamy.pl


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Konin - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Gniezno i okolica (pow. gnieźnieński w wielkopolskim), Ogłoszenia Koło i okolica (pow. kolski w wielkopolskim), Ogłoszenia Turek i okolica (pow. turecki w wielkopolskim), Ogłoszenia Słupca i okolica (pow. słupecki w wielkopolskim), Ogłoszenia Modła Królewska i okolica (pow. koniński w wielkopolskim), Ogłoszenia Kazimierz Biskupi i okolica (pow. koniński w wielkopolskim), Ogłoszenia Skulsk i okolica (pow. koniński w wielkopolskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Koninie lub w całym województwie wielkopolskim.