Nawóz do drzew i krzewów owocowych - ekologiczny - 1 kg target

13,90 zł

Nawóz do drzew i krzewów owocowych - ekologiczny... - Nawozy - Konin
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Konin
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

  Ekologiczny nawóz do drzew i krzewów owocowych Target to produkt wieloskładnikowy, wyprodukowany w 100% z czystej masy roślinnej. Przeznaczony do nawożenia drzew i krzewów owocowych. Nawóz ten jest bardzo cennym i pożądanym źródłem naturalnej materii organicznej oraz próchnicy. Stosowanie nawozu do drzew i krzewów owocowych jest w 100% bezpieczne i nie stwarza ryzyka przenawożenia, niezależnie od zastosowanej dawki. Nawóz ekologiczny nie uszkadza młodych sadzonek i roślin, może być stosowany przez cały sezon wegetacyjny. Nawóz zawiera w swoim składzie aktywne biologiczne substancje, które stymulują prawidłowy wzrost i plonowanie. Łatwo przyswajalne związki odżywcze dla roślin szybko się wchłaniają i zapewniają szybki rozwój. Dodatkowo nawóz wpływa na użyźnienie gleby, utrzymanie w niej wilgoci, dostarcza próchnicę i wzbogaca glebę w życie biologiczne. Nawóz ekologiczny do drzew i krzewów owocowych Target został wyprodukowany z uwzględnieniem dużych i zróżnicowanych wymagań roślin owocowych. Stosowanie nawozu bardzo dobrze wpływa na optymalny wzrost i rozwój oraz obfite plonowanie. Owoce są smaczniejsze i lepiej wybarwione, a cała roślina bardziej odporna na choroby i szkodniki. Nawóz zakwalifikowany jako nawóz ekologiczny wg IUNG: NE/385/2017 Stosowanie Nawóz ekologiczny do winorośli Target należy stosować od wiosny do późnej jesieni. Dawkę nawozu równomiernie rozsypać wokół rośliny, lekko przegrabić z wierzchnią warstwą gleby, a po zastosowaniu obficie podlać wodą. Dawkowanie Przy sadzeniu - w zależności od wielkości rośliny - 200-250 g na m2 Dawka podtrzymująca 200-300 g na 1 m2 wokół drzew i 100-150 g na 1 m2 wokół krzewów Skład Nawóz zawiera kompost granulowany NPK 3-3-6 Azot (N) całk. 3%, w tym organiczny 2,8% Fosfor (P2O5) 3% Potas (K2O) 6% ponadto zawiera Ca, Mg, Fe, Mn Nie zawiera żadnych chemicznych dodatków, odchodów zwierząt hodowlanych, GMO. Zobacz inne nawozy ekologiczne Target [product id="23062405,23062411,23062406,23062412,23062407,23062418,23062413,23062417"]

Dodatkowe informacje na temat produktu znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Konin
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Nawozy
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2020-06-24

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij