Josera Kitten, bez zbóż - 10 kg

204,80 zł

Josera Kitten, bez zbóż - 10 kg - Karmy dla kotów - Konin

Opis

Małe kocięta są wspaniałymi odkrywcami, którzy najchętniej cały dzień bawiłyby się i poznawały świat. To kosztuje dużo energii! Dobrze, jeśli w porze karmienia dostępny jest posiłek o dużej gęstości kalorycznej. Bezzbożowa karma Josera Kitten jest specjalnie dostosowana do potrzeb rosnących kociąt i dostarcza małym kotom wszystkie esencjonalne składniki odżywcze. Karma dla kotów zawiera dużo łatwo przyswajalnego drobiu i jest wzbogacona cennym olejem z łososia. Zawarte włókna pokarmowe mogą ograniczyć tworzenie się kłaczków. Karma Josera nie zawiera zbóż i jest lekkostrawna. Nadaje się nie tylko dla małych kociąt, ale także dla ich mam – zarówno tych kotych i tych karmiących. Josera Kitten, bez zbóż w skrócie: Zbilansowana karma sucha dla kociąt. Receptura bogata w składniki odżywcze: idealna dla rozwijających się kotów, jak również dla karmiących lub ciężarnych kotek. Lekkostrawna: wartościowy olej z łososia i wysoka zawartość drobiu (140 g świeżego mięsa odpowiada ok. 100 g suchej karmy). Bez zbóż: dobrze tolerowana przez koty z odpowiednimi alergiami. Zoptymalizowana proporcja białka do tłuszczu (36%/22%): 84% białka zwierzęcego (proporcja całkowitej zawartości białka) Receptura przeciw kłaczkom: zawiera specjalne, dietetyczne włókna, która mogą zredukować powstawanie kłaczków. Pyszny smak: wiele kotów chętnie zajada się karmą.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Konin
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Konin
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2022-10-18

Zgłoś naruszenie

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij