Następne

Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel

2 000,00 zł

Szczegóły

Cena za m2:
35.71

Przeznaczenie lokalu:
Handlowo-Usługowe

Pow. lokalu:
56 m2

Poziom:
1

Obiekt nowy:
Nie

Wentylacja:
Tak

Atest SANEPID'u:
Nie

Podjazd dla dostawców:
Tak

Podjazd dla wózków:
Nie

Ciąg handlowo-usługowy:
Tak

Wysokość:
3 m


Opis

Wynajmę lokal użytkowy w Koninie, na działce narożnej z witryną od ulicy Kolejowej i od ulicy Energetyka, lokal pod działalność usługową, biurową lub handlową na ul. Kolejowej w Koninie, po przeciwnej stronie Dworca Kolejowego PKP.
Lokal znajduje się na I piętrze budynku, schody przy chodniku.Lokal składa się z sali/pomieszczenia , gabinetu/zaplecza i łazienki. IDEALNE NA SKLEP, USŁUGI LUB BIURO NOTARIALNE, RACHUNKOWE ITP. CENA 2000 ZŁ/BRUTTO Do dyspozycji również piwnica o powierzchni ok.21 m2. Powierzchnia całkowita ok. 56 m2.

MIEJSCE W CENTRUM KONINA- naprzeciwko Nowo planowanego DWORCA PKP. Duży ruch samochodów i pieszych. DOBRY STANDARD. PO GENERALNYM REMONCIE WEWNĄTRZ. CENA DO NEGOCJACJI. Więcej informacji pod nr telefonu lub mail.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne