Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel

2 200,00 zł

Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel - Lokale użytkowe do w... - Konin
Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel - Lokale użytkowe do w... - Konin - zdjęcie 1Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel - Lokale użytkowe do w... - Konin - zdjęcie 2Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel - Lokale użytkowe do w... - Konin - zdjęcie 3Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel - Lokale użytkowe do w... - Konin - zdjęcie 4Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel - Lokale użytkowe do w... - Konin - zdjęcie 5Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel - Lokale użytkowe do w... - Konin - zdjęcie 6Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel - Lokale użytkowe do w... - Konin - zdjęcie 7Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel - Lokale użytkowe do w... - Konin - zdjęcie 8Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel - Lokale użytkowe do w... - Konin - zdjęcie 9Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel - Lokale użytkowe do w... - Konin - zdjęcie 10Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel - Lokale użytkowe do w... - Konin - zdjęcie 11Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel - Lokale użytkowe do w... - Konin - zdjęcie 12Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel - Lokale użytkowe do w... - Konin - zdjęcie 13Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel - Lokale użytkowe do w... - Konin - zdjęcie 14Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel - Lokale użytkowe do w... - Konin - zdjęcie 15Centrum KONINA Lokal na biuro, usługi, handel - Lokale użytkowe do w... - Konin - zdjęcie 16
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Konin
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Cena za m2:
39.29

Przeznaczenie lokalu:
Handlowo-Usługowe

Pow. lokalu:
56 m2

Poziom:
1

Obiekt nowy:
Nie

Wentylacja:
Tak

Atest SANEPID'u:
Nie

Podjazd dla dostawców:
Tak

Podjazd dla wózków:
Nie

Ciąg handlowo-usługowy:
Tak

Wysokość:
3 m


Opis

Wynajmę lokal użytkowy w Koninie, na działce narożnej z witryną od ulicy Kolejowej i od ulicy Energetyka, lokal pod działalność usługową, biurową lub handlową na ul. Kolejowej w Koninie, po przeciwnej stronie Dworca Kolejowego PKP.
Lokal znajduje się na I piętrze budynku, schody przy chodniku.Lokal składa się z sali/pomieszczenia , gabinetu/zaplecza i łazienki. IDEALNE NA SKLEP, USŁUGI LUB BIURO NOTARIALNE, RACHUNKOWE ITP. CENA 2300 ZŁ/BRUTTO Do dyspozycji również piwnica o powierzchni ok.21 m2. Powierzchnia całkowita ok. 56 m2.

MIEJSCE W CENTRUM KONINA- naprzeciwko Nowo planowanego DWORCA PKP. Duży ruch samochodów i pieszych. DOBRY STANDARD. PO GENERALNYM REMONCIE WEWNĄTRZ. CENA DO NEGOCJACJI. Więcej informacji pod nr telefonu lub mail.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 690... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Konin
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
kaz

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Lokale użytkowe do wynajęcia
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 1133
Data dodania: 2017-07-23

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

kaz

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ