Następne

balony z helem prezent dla młodej pary pudło balonowe Konin wesele ślub komunia balony ledowe diody


Opis

Kochani!

Zapraszamy do skorzystania z usługi dmuchania balonów helem. Szczególnie rewelacyjnych balonów z diodą led w środku. Jak najbardziej możliwość dowozu do szkoły, domu, pod kościół, restauracje czy dom weselny. Serdecznie Polecamy dowóz balonów z ledem w środku, gdzie goście ustawiają się pod salą lub szkołą a my każdemu z nich wręczamy balon, który następnie zostaje puszczony do nieba.

Prawdziwa atrakcja!!

Proponujemy duży wybór balonów w różnych kolorach oraz kształtach!

BALONY IDEALNE NA PREZENT DLA DZIECI, MŁODEJ PARY, PRZYSTROJENIA SALI, RESTAURACJI, HOTELU, ŚWIETNIE SPRAWDZA SIĘ PODCZAS SESJI ZDJĘCIOWEJ A TAKŻE W PLENERZE.

dojazd na terenie Konina i bardzo bliskich okolic bezpłatnie.

-Dojeżdżamy w każde miejsce. Cena transportu przy dalszych odległościach jest ustalana indywidualnie.

Dostawy odbywają się po wcześniejszym ustaleniu terminu i wpłaceniu zaliczki.

PROSIMY PAMIĘTAĆ ŻE MACIE MOŻLIWOŚĆ MEGA WYBORU ODNOŚNIE KOLORYSTYKI BALONÓW, WSTĄŻECZEK ORAZ KSZTAŁTÓW. MOŻE BY TAK ZROBIĆ PREZENT DLA MŁODEJ PARY? CZEKAMY NA WAS:) PISZCIE I DZWOŃCIE 530 977 611


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne