Dysk Western Digital Blue 3D Nand SSD 2TB

1 005,83 zł

Dysk Western Digital Blue 3D Nand SSD 2TB - Dyski twarde - Komorniki

Opis

Dysk Western Digital Blue 3D Nand SSD 2TB Wydajność Dysk Western Digital Blue 3D Nand SSD 2TB charakteryzuje się wysoką wydajnością podczas pracy. Świetnie sprawdza się w zaawansowanych zadaniach. Jest kompatybilny z laptopami i komputerami stacjonarnymi. Zastosuj technologię 3D NAND, aby zmniejszyć zakłócenia i zapewnić niezawodność. Niskie zużycie energii Dysk Western Digital Blue 3D Nand SSD 2TB pozwala zaoszczędzić pieniądze podczas pracy. W przeciwieństwie do dysków poprzedniej generacji znacznie zmniejsza zużycie energii. Dzięki temu możliwe jest nawet długie korzystanie z laptopa bez ładowania baterii. Wytrzymałość i trwałość Dysk Western Digital Blue 3D Nand SSD 2TB posiada solidną i wytrzymałą konstrukcję. Brak ruchomych części minimalizuje ryzyko uszkodzenia i utraty danych podczas uderzenia. Dysk został odpowiednio przetestowany pod kątem trwałości. Oprogramowanie do kontroli Dysk Western Digital Blue 3D Nand SSD 2TB współpracuje z dedykowanym oprogramowaniem Acronis True Image WD Edition. Dzięki niemu możesz kontrolować najważniejsze parametry pracy, takie jak temperatura czy pojemność dysku, a także pliki kopii zapasowych..

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Komorniki
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Komorniki
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Dyski twarde
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2022-11-26

Zgłoś naruszenie

Dyski twarde w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij