Trixie Lekka smycz linkowa, fuksja - Rozmiar XS–S, dł. x szer.: 15 m x 10 mm

34,80 zł

Trixie Lekka smycz linkowa, fuksja - Rozmiar... - Smycze i obroże - Kołobrzeg

Opis

Smycz linkowa Trixie w kolorze fuksji jest idealna na trening z psem w każdą pogodę. Materiał, z którego wykonano smycz wyróżnia się niską wagą własną. Smycz wyposażona jest również w praktyczne oczko do przypięcia identyfikatora lub odblasku. Akcesorium dostępne jest w długościach 5 m, 10 m, i 15 m, zapięcie smyczy wyjątkowo dobrze sprawdza się w przypadku małych psów. Trixie Lekka smycz linkowa, fuksja w skrócie: Wyjątkowo lekka smycz linkowa dla psów Praktyczne oczko na odblask lub identyfikator. Małe zapięcie dla małych psów. Jaskrawy, dobrze widoczny kolor. Dostępna w 3 różnych długościach. Rodzaj smyczy: smycz linkowa bez uchwytu. Materiał: Smycz: poliester; Karabinek: metalowy. Kolor: fuksja. Wymiary: Rozmiar XS–S: 5 m długości, 10 mm szerokości; Rozmiar XS–S: 10 m długości, 10 mm szerokości; Rozmiar XS–S: 15 m długości, 10 mm szerokości;

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kołobrzeg
woj. zachodniopomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Kołobrzeg
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Smycze i obroże
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2022-10-18

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Smycze i obroże w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij