KONG Trekkers Moose łoś - M/L, dł. x szer. x wys.: 32 x 22 x 25 cm

39,80 zł

KONG Trekkers Moose łoś - M/L, dł. x szer. x... - Zabawki dla psów - Kołobrzeg

Opis

Ten uroczy, kudłaty łoś bardzo chętnie pobawi się z Twoim czworonogiem! Szumiące poroże i piszczące dźwięki wydawane przez zabawkę sprawią, że żaden pies go nie przeoczy i nie zdoła mu się oprzeć. Wyjątkowy okrągły kształt łosia zapewnia dobre trzymanie, a co za tym idzie – cudowną zabawę związaną z szarpaniem, aportowaniem i rzucaniem. Ze względu na miękki plusz, z którego wykonany został łoś, zabawka nadaje się również do przytulania. Wnętrze zabawki wyposażono w dwie piszczałki. Jedna z nich wydaje wysokie, a druga niskie dźwięki. Co więcej, zabawka wydaje też dźwięki podczas ruchu, a rogi łosia szeleszczą podczas dotykania. W ten sposób zabawka gwarantuje różnorodną zabawę i nigdy nie znudzi się Twojemu pupilowi! Uroczy wygląd, haftowane oczy i ciekawe funkcje sprawiają, że zabawka z serii KONG Trekkers jest wspaniałym towarzyszem i wprowadzi różnorodność do codziennych zabaw z Twoim psem. KONG zabawka dla psa Trekkers Moose w skrócie: Zabawka dla psa z serii KONG Trekkers Do lekkiego/umiarkowanego żucia Uroczy wygląd: łoś z haftowanymi oczami, szumiącymi rogami i 2 piszczałkami Jedna piszczałka wydająca niskie dźwięki i jedna wydająca dźwięki wysokie: zachęcają do zabawy, zapewniają różnorodne zajęcie Szumiące koraliki ze skrobi kukurydzianej: jeszcze lepsza zabawa Folia szeleszcząca w porożu: zapewni dodatkowe zajęcie i większe zadowolenie Zaokrąglony kształt: łoś nadaje się do ciągnięcia, aportowania i rzucania, wygodne trzymanie Z miękkiego pluszu: zabawka idealna również do przytulania Kolor: brązowy Materiał: 100% poliester Wymiary: Całkowite: dł. x szer. x wys.: ok. 32 x 22 x 25 cm Okrąg: Ø x szer.: ok. 17 x 3,5 cm Otwór: Ø ok. 7,5 cm Uwaga: Żadna zabawka nie jest niezniszczalna. Zawsze pilnuj swojego pupila podczas zabawy, niezależnie od rodzaju używanej zabawki. Regularnie sprawdzaj jej stan i wymień ją na nową, jeżeli zauważysz uszkodzenia lub brakujące elementy, ponieważ mogą one doprowadzić do zranienia zwierzęcia.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kołobrzeg
woj. zachodniopomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Kołobrzeg
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Zabawki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij