Hunter Round & Soft obroża dla psa - Obwód szyi: max. 50 cm

124,80 zł

Hunter Round & Soft obroża dla psa - Obwód szyi:... - Smycze i obroże - Kołobrzeg

Opis

Ta obroża do tresury z najwyższej jakości skóry łosia jest dobra dla psa każdej rasy i wielkości. Obroża jest naprawdę miękka, co sprawia, że przyjemnie trzymać ją w dłoni. Miękkość i ciepło - to charakterystyczne cechy tej jedynej w swoim rodzaju skóry łosia. Łosie (Alces Alces), żyjące w fińskich lasach są uważane za niezwykle silne i zdrowe. Obroża jest podszyta na okrągło i zakończona skórzanymi paskami. Obroża jest wyjątkowo mocna i wytrzymuje ekstremalne obciążenia, ponieważ wewnątrz wszyta jest wkładka nylonowa. Made in Germany Obroża Round Soft nadaje się szczególnie dla psów z długą sierścią, ponieważ zszycie w kształcie koła chroni sierść psa i zapobiega wyrywaniu włosów. Jeżeli często i intensywnie korzystasz ze smyczy i obroży, np. podczas trenigów, zabaw w wodzie i nie tylko, polecamy używać zamiennie innych produktów firmy Hunter, abyście Ty i Twój pupil mogli długo cieszyć się tą jedyną w swoim rodzaju miękką obrożą! Miękka, ciepła skóra łosia Kolor: koniak Bardzo poręczna Przepuszczajaca powietrze Podszyta na okrągło Niklowane części metalowe Zakończona skórzanymi paskami Wytrzymała i odporna na rozdarcia wkładka nylonowa Z dodatkowym metalowym kółkiem stabilizującym Made in Germany Ogólne informacje o produktach firmy Hunter wykonanych ze skóry łosia: Niezwykle rzadka i wysokiej jakości skóra łosia z lasów Skandynawii należy do najlepszych skór na świecie. Ta skóra jest tak rzadko spotykana, ponieważ każdego roku tylko określona liczba łosi jest przeznaczona do odstrzału. W tej sposób zostaje zachowana równowaga ekologiczna w lasach skandynawskich. Kontrolowane polowania odbywają się tylko na początku arktycznej zimy, wtedy skóra łosi jest najmocniejsza. Każda skóra jest ręcznie sprawdzana i wybierana. Każdy produkt wykonany ze skóry łosia jest unikatem ze względu na różną strukturę skóry. Rozmiar obroży dla psa: Prosimy zwrócić uwagę, że dane dotyczące długości dotyczą długości całkowitej, włącznie z częścią do ciągnięcia. Część do ciągnięcia ma we wszystkich rozmiarach długość 9 cm. Produkty firmy Hunter to najwyższa jakość i funkcjonalność. Jakość produktów idzie w parze z atrakcyjnym designem. Również bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem firmy Hunter. Rozmiary Hunter Round Soft obroża dla psa: Rozmiar Długość Szerokość 50 50 cm 1 cm 55 55 cm 1 cm

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kołobrzeg
woj. zachodniopomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Kołobrzeg
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Smycze i obroże
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Smycze i obroże w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij