Działka nad morzem. Uzbrojona! Monitoring!

115 000 zł

Działka Kołobrzeg sprzedam, pow. 500 m2  (5a), uzbrojona
Działka Kołobrzeg sprzedam, pow. 500 m2  (5a), uzbrojona - zdjęcie 1Działka Kołobrzeg sprzedam, pow. 500 m2  (5a), uzbrojona - zdjęcie 2Działka Kołobrzeg sprzedam, pow. 500 m2  (5a), uzbrojona - zdjęcie 3
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Kołobrzeg
woj. zachodniopomorskie

Działka w Kołobrzegu - parametry

Cena za m2:
230.00

Powierzchnia:
500 m2

Dostępne media:

Prąd

Działka na sprzedaż, Kołobrzeg - opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek budowlanych, usytuowanych w małej, urokliwej miejscowej nieopodal Kołobrzegu.

Działki położone są na wydzielonym pod ten cel osiedlu, które jest ogrodzone, oraz monitorowane, otoczone przez piękny las i oddalone zaledwie 8 km od miasta. Działki mają wydane decyzje o warunkach zabudowy pod domy jednorodzinne (40% powierzchni działki może stanowić dom, dach płaski jak również ze spadem do 45 stopni).


Ze względu na bardzo dobre położenie i szybki dojazd do Kołobrzegu, a także coraz bardziej niespotykaną już dla tego typu działek bliską odległość od morza - teren ten jest bardzo obiecujący pod względem inwestycyjnym. Nasze osiedle powstaje z myślą o tych, którzy chcą zamieszkać poza Kołobrzegiem, a jednocześnie blisko niego. Dla tych, którzy chcą uwolnić się od zgiełku miasta i zrelaksować się we własnym domu nad morzem. Dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój.Do granic działek doprowadzone są media:do sieci wodno-kanalizacyjnej
gazu ziemnego,
elektryczności.Dojazd do posesji odbywa się wydzielonymi, utwardzonymi drogami wewnętrznymi. Teren osiedla jest zagospodarowany, monitorowany, odgrodzony i oświetlony. W naszej ofercie znajdują się działki od 500 do 1100 m2. Koszt wszystkich działek na naszym osiedlu to 220zł za m2 plus 5tys zł za udział w drodze wewnętrznej. Działki można dowolnie łączyć, więc jeśli interesuje Państwa działka o powierzchni 1000m2 to można połączyć dwie po 500 m2.
::oferta eksportowana z programu mediaRent::

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka do sprzedania w cenie: 115 000 zł.
Powierzchnia działki wynosi: 500 m2 (5a).
Dostępne media: Prąd.
Nieruchomość położona jest w województwie zachodniopomorskim, w Kołobrzegu


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 725... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kołobrzeg
woj. zachodniopomorskie

Dane wystawiającego:
Albert Wirecki
(STREFA Nieruchomości)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 12
Data dodania: 2020-09-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Albert Wirecki
(STREFA Nieruchomości)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ