Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Przeplywowy podgrzewacz do wody

85,00 zł


Opis

Elektryczny podgrzewacz to idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie nie mamy dostępu do ciepłej wody np. w domku letniskowym, piwnicy czy garażu, ale także świetna alternatywa np. dla term, bojlerów (oszczędność wody, energii i czasu, niezależnie od istnienia instalacji grzewczej).

Cyfrowy przepływowy podgrzewacz wody jest to elektryczne urządzenie, które nieprzerwanie podgrzewa przepływającą wodę. Podgrzanie wody trwa dosłownie kilka sekund, podnosi temperaturę wody nawet do 60st. C

Dzięki naszemu podgrzewaczowi woda nie musi być podgrzewana w dużych ilościach (jak w bojlerze), jest dozowana według naszych potrzeb, ponadto nie musi być gromadzona i przechowywana wewnątrz, zatem jest zawsze świeża i nadaje się do przyrządzania kawy, herbaty, czy zup.

Cyfrowy wyświetlacz pozwoli na kontrolę temperatury wody. Montaż jest bardzo prosty - wystarczy przymocować do zlewu, włączyć wtyczkę do gniazdka i cieszyć się dostępem do ciepłej wody.

DANE TECHNICZNE:

Podgrzewacz z cyfrowym wyświetlaczem
Podgrzewa wodę do temperatury 60st. C
Obrotowa wylewka
Moc 3000W
Ciśnienie 0,4 - 6 barów
Napięcie 220-240V
Częstotliwość 50Hz
Przepływ wody 1,5 - 2 litry/min
Materiał - plastik, metal, stal nierdzewna


Towar jest oryginalnie nowy oraz udzielamy gwarancji.

Do każdego towaru dorzucamy paragon fiskalny lub na życzenie klienta F-Vat.

Towar można odebrać osobiście w siedzibie firmy w Limanowej lub wysyłamy kurierem GLS za pobraniem (płatność przy odbiorze)

Koszt wysyłki jest zawsze stały i wynosi 15zł.

Czas wysyłki w 90% to 24H.

Zapraszamy do kontaktu


Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne