Następne

Działka Koleczkowo

395 000 zł

Szczegóły

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
54.04

Powierzchnia:
7309 m2


Opis

Koleczkowo, działka o pow. 7309 m2, objęta MPZP.
-Dopuszcza się zabudowę do 9 m
-Dachy dwuspadowe
-Dopuszcza się zabudowę działki do 30%
-Możliwość zabudowy garaży wolnostojących
Dojazd do działki bezpośrednio z ulicy osiedlowej, około 500 m od głównej.
Uzbrojenie w granicy działki.
Kształt działek zbliżony do prostokąta.
Miejscowość bardzo prężnie się rozwija, gdzie dostępna jest ; piękna i zmodernizowana szkoła podstawowa, przedszkola, salony piękności, sieć sklepów, kościół itp..
Bardzo atrakcyjne położenie z pięknym panoramicznym widokiem na okolice, przeplatające się z lasami i młodymi zagajnikami, w niedalekiej odległości jezioro.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne