Przelewowy Severin KA 4818

129,90 zł

Przelewowy Severin KA 4818 - Ekspresy do kawy - Knurów
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Knurów
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Ekspres przelewowy, Severin, KA 4818 cyfrowy zegar z funkcją timera do uruchamiania procesu parzenia, wydajna grzałka o mocy do 1.000 W, funkcja usuwania kamienia, zabezpieczenie przed kapaniem zapewnia bezpieczne wyjęcie dzbanka nawet podczas procesu parzenia. Cyfrowy zegar z funkcją timera do uruchamiania procesu parzenia. Zabezpieczenie przed kapaniem zapewnia bezpieczne wyjęcie dzbanka nawet podczas procesu parzenia. Wskaźnik poziomu wody obustronny, dobrze widoczny. Wbudowany schowek na kabel umożliwiający łatwe chowanie przewodu zasilającego. Szklany dzbanek ze wskaźnikiem poziomu wody i ergonomicznym uchwytem.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Knurów
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Ekspresy do kawy
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij