Budynek biurowy w Kleczewie

2 235 000 zł

 Budynek biurowy w Kleczewie - Działki na sprzedaż - Kleczew
Zadzwoń / SMS

Szczegóły

Powierzchnia:
554 m2


Opis


Oferta dodana za pomocą MULTIPORTALU B e b r o k e r . plKleczew - budynek biurowy na sprzedażBudynek administracyjno – biurowy położony w Kleczewie przy Alejach 600-lecia 9 (własność PAKKWB Konin S.A). Obiekt został wybudowany w roku 1972. Jest to budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony o konstrukcji tradycyjnej. Obiekt przechodził bieżące remonty i modernizacje a jego stan techniczny określony jest jako dobry. Budynek jest położony na działce o powierzchni 0,6914 ha, do której przylega działka o powierzchni 0,1171 ha. Łączna powierzchnia wynosi 0,8085 ha. Powierzchnia zabudowy wynosi 553,80m², a powierzchnia użytkowa (bez piwnic) to 1178,10m². Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, wodną, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania (możliwość korzystania z kotłowni PAK KWB Konin S.A.), telefoniczną, wentylacyjną, komputerową, alarmową oraz odgromową. W piwnicy budynku znajduje się schron. Budynek dotychczas pełnił funkcję biurową. Na dwóch kondygnacjach znajduje się łącznie 29 pomieszczeń biurowych. Na każdym piętrze są węzły sanitarne. Na działce, na której posadowiony jest budynek znajduje się parking z 50 miejscami parkingowymi.

SŁUŻEBNOŚCI:

1. Dostęp do serwerowni i kablowni, której właścicielem jest Kopalnia Konin.

2. Odpłatne zaopatrzenie przez PAK KWB Konin w wodę i odbiór ścieków.Telefon: 63 247 37 73

.

Zobacz cały opis

+48 (63) 247... - pokaż cały
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kleczew
woj. wielkopolskie
pow. koniński
gm. Kleczew

Dane wystawiającego:
Jacek Semla


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-08-06

Zgłoś naruszenie

Zobacz inne nieruchomości

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Jacek Semla

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij