budowlano - rekreacyjna

200 000 zł

Działka w Kijowicach - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Droga dojazdowa:
Szutrowa

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
35.71

Powierzchnia:
5600 m2

Ogrodzenie:
Nie

Dostępne media:

Prąd
Sieć - linia telefoniczna
Woda miejska - w drodze

Kształt działki:
Trapez

Klasa gleby:
VI


Działka budowlana na sprzedaż, Kijowice - opis nieruchomości

Sprzedam w całości lub podzielę malowniczo położoną działkę nr 71/5 pod twój dom we wsi Kijowice gm. Bierutów woj. dolnośląskie, Dobry dojazd droga utwardzona, w bliskim sąsiedztwie tylko 2 budynki, za drogą duży kompleks leśny, ok. 2 km. stawy rybne i rzeka Widawa, idealna dla ludzi ceniących przestrzeń i prywatność. W okolicy brak przemysłu, obszar wpisany do „Natura 2000”, cisza, przyroda, natura okolicy.
W planie zagospodarowania zapis MNU częściowo przeznaczona pod zabudowę 3000m2, oraz 2600m2 z możliwością późniejszej zabudowy, razem 5600m2. Możliwość wykopania stawu /działka graniczy z rowem/. Prąd, woda, telefon w drodze. Spokojna okolica: 30 km. do Wrocławia, 15 km., do Oleśnicy i do łącznika Dąbrowa Oleśnica /kierunek Wrocław S8/ blisko do łącznika w Cieślach /S8 kierunek na Warszawę/, ok. 30 km., przez Oławę do autostrady A4. We wsi przystanek PKS, w Bierutowie: PKP, PKS, Policja, przychodnia lekarska, stacja paliw, sklepy, poczta, przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, kościół. Okolica dla ludzi ceniących spokój, kontakt z przyrodą oraz aktywny wypoczynek.

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 200 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 5600 m2 (56a).
Dostępne media: Woda, Prąd.
Nieruchomość położona jest w województwie dolnośląskim, w Kijowicach.
Dojazd do działki drogą szutrową


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Kijowice - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Wrocław (pow. m. Wrocław w dolnośląskim), Ogłoszenia Brzeg (pow. brzeski w opolskim), Ogłoszenia Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski w dolnośląskim), Ogłoszenia Oława (pow. oławski w dolnośląskim), Ogłoszenia Oleśnica (pow. oleśnicki w dolnośląskim), Ogłoszenia Jelcz-Laskowice (pow. oławski w dolnośląskim), Ogłoszenia Skarbimierz (pow. brzeski w opolskim)