JR Farm Individual dla papużek nierozłączek - 1 kg

14,80 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

JR Farm Individual dla papużek nierozłączek -... - Karmy dla ptaków - Kiełpino

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Kiełpino
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

JR Farm Individual jest wysokowartościową, kompletną karmą dla papużek nierozłączek. Karma składa się z wyważonej mieszanki ziaren, która jest specjalnie dopasowana do potrzeb wszystkich małych papug. JR Farm Individual jest naturalnym, niezbędnym i opracowanym przez ekspertów pokarmem, wyprodukowanym z wysokiej jakości nasion. Pokarm JR Birds Premium dodatkowo wzbogacony jest podległymi obróbce termicznej muszlami ostryg, które zapewniają wyważony stosunek wapnia i fosforu a także ważnymi witaminami i minerałami, zapobiegającymi wszelkim niedoborom. Naturalny beta-karoten korzystnie wpływa na przyswajanie witaminy A. Fruktoza stymulując bakterie w jelicie grubym oraz optymalnie wspiera pracę układu trawiennego. Ważną rzeczą w karmieniu papug jest dostarczenie im mieszanki różnorodnych, starannie dobranych ziaren i nasion. Dlatego karma JR Farm Individual dla papużek nierozłączek składa się aż z 24 zróżnicowanych komponentów, które zostały wprowadzone w idealnie dobranych proporcjach, tak aby zapewnić Twojemu ulubieńcowi najlepsze pożywienie.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Kiełpino
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla ptaków
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 14
Data dodania: 2020-09-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij