Następne

Działka budowlana na sprzedaż, 22127m², Kiełpino

885 080 zł

Działka w Kiełpinie - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
40.00

Powierzchnia:
22 127 m2

Kształt działki:
Prostokąt


Działka budowlana na sprzedaż, Kiełpino - opis nieruchomości

Teren inwestycyjny przeznaczony pod kameralne osiedle domków jednorodzinnych. Teren częściowo podzielony - gotowe, wydane warunki zabudowy na 12 działek budowlanych. Do uzupełnienia złożenie wniosku na 4 działki budowlane na pozostałym terenie. Docelowo planowane 16 budynków mieszkalnych. Sieć wodociągowa i kanalizacyjna w niewielkiej (około 20m) odległości od nieruchomości. Piękny widok na dwa jeziora (oddalone o około 130m), w których nowy właściciel nabywa również udziały. Cicha i spokojna okolica, z dużą ilością zieleni. Podana cena jest ceną netto i należy do niej doliczyć podatek VAT. Możliwość odliczenia VAT przy kupnie nieruchomości na potrzeby działalności gospodarczej. Nabywca zwolniony w PCC (2% Podatku od Czynności Cywilno-prawnych).Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 885 080 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 22 127 m2 (2.21ha).
Nieruchomość położona jest w województwie pomorskim, w Kiełpinie


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Kiełpino - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne