Następne

Ręka buddy sadzonka

20,00 zł


Opis

- doniczka - 10cm,

- wysokosc - 20-30cm,

- sadzonka ukorzeniona.

- Podane wysokosci moga sie róznic kilka centymetrów w zaleznosci od pory roku.

Citrus Medica Digitata.

Reka Buddy to najoryginalniejszy i najbardziej ozdobny cytrus o sredniej wielkosci owalnych, ciemnozielonych lisciach. Funkcje ozdobna pelnia niewatpliwie kwiaty o lekko fioletowym zabarwieniu oraz male kolce znajdujace sie na galeziach. Roslina pochodzi z Chin, z których szybko zawedrowala do Japonii i Indochin. Tam przez wieki pelnila ona glównie funkcje religijne i dekoracyjne. Owoce,które maja zólta gruba skórke, nie maja miazszu. Sa natomiast rozczlonkowane na segmenty, które w czesci wierzcholkowej przechodza w palczaste, ostro zakonczone wyrostki, przypominajace ksztaltem palce reki. To wlasnie dzieki nim odmiana ta czesto okreslana jest mianem „reki Buddy, co z kolei tlumaczy pelnienie przez nia funkcji religijnych. Roslina zle znosi nizsze temperatury. Lubi natomiast slonce oraz regularne podlewanie i nawozenie.

Wszystkie ukorzenione oraz szczepione przez nas sadzonki oraz te importowane pochodza z roslin szlachetnych, wiec istnieje duze prawdopodobienstwo, iz w szybkim czasie zaczna owocowac.

Jesli chcesz miec pewnosc, ze kupowany przez Ciebie cytrus posiada owoce - skontaktuj sie z nami przed zlozeniem zamówienia.

Sklep wloskierosliny.pl nie gwarantuje, ze wszystkie cytrusy owocuja w momencie dokonywania przez Ciebie zakupów, dlatego lepiej sie upewnic - jestesmy do Twojej dyspozycji.


Szczegółowe informacje o produkcie znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.

Ręka buddy sadzonka - zamówisz kurierem korzystając z następujących form płatności: Przelew bankowy, DotPay,PayPal, PayU, Płatność przy odbiorze,Przelewy24.
Przejdź do sklepu

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne