Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline UR ST/OX Urinary, łosoś - 10 x 85 g

36,80 zł

Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline UR ST/OX... - Karmy dla kotów - Kielce

Opis

Dla kotów wykazujących wzmożoną tendencję do powstawania kamieni moczowych lub zmagających się ze schorzeniami dróg moczowych odpowiednia dieta jest niezwykle ważna. Karma Purina Veterinary Diets Feline UR (łosoś) została opracowana specjalnie z myślą o takich przypadkach. Prezentowana karma mokra została wyprodukowana z pysznym łososiem, a jej dodatkową zaletą jest wyśmienity smak. Skład został skomponowany w taki sposób, aby móc zapobiegać powstawaniu kamieni moczowych. Niska zawartość magnezu może pomóc zmniejszyć ryzyko nawrotów kamieni struwitowych i kryształów szczawianowych, a jednocześnie wspomóc proces ich rozbijania. Ponadto karma Purina Veterinary Diets Feline UR (łosoś) posiada umiarkowaną wartość energetyczną, co ułatwia Twojemu kotu utrzymać prawidłową wagę. Megapakiet Purina Veterinary Diets Feline UR (łosoś) w skrócie: Mokra karma na drogi moczowe dla dorosłych kotów Wsparcie w leczeniu lub zapobieganiu powstawania kamieni struwitowych i schorzeń dróg moczowych Niska zawartość magnezu: może pomóc w rozbiciu kamieni struwitowych i przeciwdziałać ponownemu powstawaniu kamieni struwitowych i kryształów szczawianowych Umiarkowana kaloryczność: może pomóc zachować idealną wagę ciała Z pysznym łososiem: delikatne kawałeczki w sosie, wyśmienity smak, wysoka akceptacja Praktyczne opakowanie: 10 saszetek po 85 g Przeciwwskazania: Karma nie jest przeznaczona dla kotek w ciąży, dla dorastających kociąt ani dla kotów z przewlekłą niewydolnością nerek.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kielce
woj. świętokrzyskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Kielce
woj. świętokrzyskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij