Montaż Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych Kielce i okolice


Opis

BRAK SYGNAŁU ?!
Twoja telewizja przestała działać? Zadzwoń!

Powodów przez które nie masz sygnału może być kilka: uszkodzony tuner, antena która przestawiła się na wietrze, usterka konwertera, problemy z przewodem, brak styku na końcówkach...

Nasz instalator sprawdzi wszystkie te elementy i dostroi zestaw antenowy, a wrazie konieczności dokona odpowiednich wymian.

Zapraszamy 736-000-832


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Kielce - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Skarżysko-Kamienna i okolica (pow. skarżyski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Starachowice i okolica (pow. starachowicki w świętokrzyskim), Ogłoszenia Końskie i okolica (pow. konecki w świętokrzyskim), Ogłoszenia Staszów i okolica (pow. staszowski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Jędrzejów i okolica (pow. jędrzejowski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Bilcza i okolica (pow. kielecki w świętokrzyskim), Ogłoszenia Włoszczowa i okolica (pow. włoszczowski w świętokrzyskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Kielcach lub w całym województwie świętokrzyskim.