Mieszkanie 2 pokoje

125 000 zł

Szczegóły

Ulica:
Zagórska

Powierzchnia:
35 m2

Liczba pokoi:
2

Piętro:
2

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
3571.43

Ilość pięter w budynku:
3

Rynek:
Wtórny

Standard:
Średni

Rodzaj lokalu:
Mieszkanie

Forma własności:
Własnościowe

Rok budowy:
1960

Technologia:
Cegła

Dodatkowe zalety:

Piwnica / komórka lokatorska
Umeblowanie

Opis

Oferuję do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią łazienką oraz przedpokojem. Nadaje się ono do zamieszkania, a również do adaptacyjnego remontu według upodobań nabywcy. Lokal nie jest zadłużony, położony blisko centrum Kielc przy ulicy Zagórskiej na 2 piętrze. Blok ma ocieploną elewację i domofon. Ewentualna modernizacja lokalu wymaga niewielkich nakładów finansowych w stosunku do ceny lokalu. Cena Oczywiście do negocjacji.


Zadaj pytanie do oferty (Mieszkanie dwupokojowe Kielce, 35 m2, drugie piętro - Sprzedam)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Kielce - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Skarżysko-Kamienna i okolica (pow. skarżyski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Starachowice i okolica (pow. starachowicki w świętokrzyskim), Ogłoszenia Końskie i okolica (pow. konecki w świętokrzyskim), Ogłoszenia Staszów i okolica (pow. staszowski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Jędrzejów i okolica (pow. jędrzejowski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Bilcza i okolica (pow. kielecki w świętokrzyskim), Ogłoszenia Suchedniów i okolica (pow. skarżyski w świętokrzyskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Kielcach lub w całym województwie świętokrzyskim.