Kontener samowyładowczy z systemem podwójnej blokady NTK1600

3 308,70 zł


Opis

Opis oferty:
KOLEBY SĄ PRZYGOTOWANE DO OBSŁUGI PRZEZ WÓZEK WIDŁOWY POSIADAJĄ DWA SYSTEMY ODBEZPIECZANIA BLOKADY DO WYSYPYWANIA

Nasze produkty wyróżnia najwyższa jakość wykonania i dbałość o szczegóły.
Pojemnik metalowy NTK 1600L posiada podwójny system odblokowywania koleby, dzięki któremu opróżnianie pojemnika odbywa się bez kontaktu operatora z pojemnikiem.

Na zamówienie możliwy jest montaż zestawu jezdnego (czterech kół, skrętnych z hamulcem).
Pojemniki wykonane są z blachy 3 lub 4 mm w zależności od wielkości. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania większych pojemników również z 3mm blachy jeżeli potrzeby klienta nie wymagają tak wysokiej wytrzymałości pojemnika. Cena pojemnika w takim przypadku ustalana jest indywidualnie.


Koleba dostępna również w innych rozmiarach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie
pojemniki-metalowe.com


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Kielce - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Skarżysko-Kamienna (pow. skarżyski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Starachowice (pow. starachowicki w świętokrzyskim), Ogłoszenia Końskie (pow. konecki w świętokrzyskim), Ogłoszenia Staszów (pow. staszowski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Jędrzejów (pow. jędrzejowski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Skarżysko Kościelne (pow. skarżyski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Suchedniów (pow. skarżyski w świętokrzyskim)