Jupiter Transport Przeprowadzka na Majorkę, Ibizę, Wyspy Kanaryjskie

Jupiter Transport Przeprowadzka na Majorkę, I... - Transport, spedycja - Kielce
Jupiter Transport Przeprowadzka na Majorkę, I... - Transport, spedycja - Kielce - zdjęcie 1Jupiter Transport Przeprowadzka na Majorkę, I... - Transport, spedycja - Kielce - zdjęcie 2Jupiter Transport Przeprowadzka na Majorkę, I... - Transport, spedycja - Kielce - zdjęcie 3Jupiter Transport Przeprowadzka na Majorkę, I... - Transport, spedycja - Kielce - zdjęcie 4
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Kielce
woj. świętokrzyskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Oferujemy transport międzynarodowy towarów oraz organizujemy przeprowadzki do Hiszpanii, na wyspę Majorkę, Ibizę, Wyspy Kanaryjskie.
Działamy w pełnym zakresie usług takich jak:
transport na Majorkę, Ibizę, Wyspy Kanaryjskie lub z Majorki, Ibizy, Wysp Kanaryjskich w wybrane przez klienta miejsce, demontaż, pakowanie, zabezpieczanie rzeczy na czas transportu na życzenie klienta magazynowanie mienia, organizacja logistyczna.
Oprócz sprzętów domowych przewozimy różne materiały takie jak materiały budowlane, rośliny, dzieła sztuki i wiele innych.
Dysponujemy autami dostawczymi takimi jak ciężarowe, chłodnie, plandeki, izotermy, blaszaki różnej wielkości i o różnej specyfikacji.
JUPITER TRANSPORT to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu i wykonywaniu przeprowadzki z Polski na Majorkę, Ibizę, Wyspy Kanaryjskie; z Majorki, Ibizy, Wysp Kanaryjskich do Polski ale również na liniach takich jak: Anglia - Majorka, Niemcy - Majorka, Francja - Majorka I wiele innych.
Zapewniamy fachowe doradztwo, rzetelną obsługę i pomoc w planowaniu i organizacji transportu lub przeprowadzki.

Zapraszamy do współpracy!

Telefon: 696126142
Telefon: 506525960
E mail: [email protected]
www.jupiter-transport.pl


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 696... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kielce
woj. świętokrzyskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Jupiter Transport

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Transport, spedycja
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 14
Data dodania: 2019-07-29

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Jupiter Transport

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ