Ja 25 szukam relacji do max 60


Chcesz z kimś pogadać?

Znajdź partnerkę lub partnera do rozmów i nie tylko!

(Uwaga, treść tylko dla pełnoletnich)
Ja 25 szukam relacji do max 60 - Pan szuka Pani - Kielce
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Kielce
woj. świętokrzyskie

Opis

Witaj, mam na imię Michał, jestem młodym mężczyzną dla którego nie liczy się wiek, pochodzenie ani stereotypowe postrzeganie świata. Jestem zdecydowanym w życiu człowiekiem.

Mam swoje hobby i aspiracje, stale staram się rozwijać nawet jeżeli płynąc pod prąd. Zawsze stawiam na dyplomację, nie oddając przy tym swojej osobowości.

Jestem romantykiem, o wielkim sercu i w jakimś stopniu wariatem (mówi się, że tylko wariaci są coś warci) troszkę zboczony, a może nawet bardzo, tak jestem seksoholiczny i uwielbiam seks w każdym wydaniu (jestem hetero) w każdym razie darami życia nie gardzący (miło jeżeli i Ty jesteś nimfomanką), zakres wieku wysoki gdyż w przeciwieństwie do innych starsze kobiety mocniej na mnie oddziałowują, w tym również swój urok mają mniej lub bardziej widoczne rubensowskie kształty, lubię czytać, ale też i tworzyć, zarówno na papierze jak i w życiu, jestem artystą.

Wiem czego chcę od życia mimo lat 25, gdyż dzisiaj wśród młodych być może różnie to bywa. Zależy mi na stabilizacji, zaufaniu, akceptacji i oddaniu. Brzmi to niemal jak epopeja, ale wierzę że nic nie dzieje się z przypadku, a Ty jesteś kobietą na widok której moje oczy uniosą u mnie nie tylko moje serce.
Czekam na Twoją wiadomość;)

Ogłoszenie usunę, gdy rzeczywiście kogoś poznam, a mimo wyświetleń nikt nie napisał, zdjęcie wyśle pv, nie chcę żeby widzieli mnie wszyscy, a tylko wybrani;)
Nr jest mój prywatny.


Szukam najlepiej jednej kobiety. Odwagi, jestem realny i doświadczony, a przez co daję gwarancję dyskrecji, dbam o higienę i mam szczepienia na covid:)


Jak poznać więcej osób?

Przeglądając ogłoszenia to Ty musisz zainicjować rozmowę! Kiedy dodasz swoje ogłoszenie może napisać do Ciebie ktoś, komu od razu się spodobasz. Dodaj swoje ogłoszenie, napisz coś o sobie, wstaw zdjęcie (lub wyślij je tylko wybranej osobie) i zobacz, kto się do Ciebie odezwie. Nie musisz podawać numeru telefonu. Możesz bezpiecznie komunikować się przez nasz komunikator.

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kielce
woj. świętokrzyskie

Dane wystawiającego:
Michał

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pan szuka Pani
(w dziale: Randki i znajomi)

Ilość wyświetleń: 410
Data dodania: 2021-11-12

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Michał

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij