Ja 25 szukam relacji do max 60

Ogłoszenie jest nieaktualne

Ja 25 szukam relacji do max 60 - Pan szuka Pani - Kielce

Dane konatkowe zostały ukryte.


Opis

Witaj, mam na imię Michał, jestem młodym mężczyzną dla którego nie liczy się wiek, pochodzenie ani stereotypowe postrzeganie świata. Jestem zdecydowanym w życiu człowiekiem.

Mam swoje hobby i aspiracje, stale staram się rozwijać nawet jeżeli płynąc pod prąd. Zawsze stawiam na dyplomację, nie oddając przy tym swojej osobowości.

Jestem romantykiem, o wielkim sercu i w jakimś stopniu wariatem (mówi się, że tylko wariaci są coś warci) troszkę zboczony, a może nawet bardzo, tak jestem seksoholiczny i uwielbiam seks w każdym wydaniu (jestem hetero) w każdym razie darami życia nie gardzący (miło jeżeli i Ty jesteś nimfomanką), zakres wieku wysoki gdyż w przeciwieństwie do innych starsze kobiety mocniej na mnie oddziałowują, w tym również swój urok mają mniej lub bardziej widoczne rubensowskie kształty, lubię czytać, ale też i tworzyć, zarówno na papierze jak i w życiu, jestem artystą.

Wiem czego chcę od życia mimo lat 25, gdyż dzisiaj wśród młodych być może różnie to bywa. Zależy mi na stabilizacji, zaufaniu, akceptacji i oddaniu. Brzmi to niemal jak epopeja, ale wierzę że nic nie dzieje się z przypadku, a Ty jesteś kobietą na widok której moje oczy uniosą u mnie nie tylko moje serce.
Czekam na Twoją wiadomość;)

Ogłoszenie usunę, gdy rzeczywiście kogoś poznam, a mimo wyświetleń nikt nie napisał, zdjęcie wyśle pv, nie chcę żeby widzieli mnie wszyscy, a tylko wybrani;)
Nr jest mój prywatny.


Szukam najlepiej jednej kobiety. Odwagi, jestem realny i doświadczony, a przez co daję gwarancję dyskrecji, dbam o higienę i mam szczepienia na covid:)

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Kielce
woj. świętokrzyskie

Dane wystawiającego:
Michał

Kielce
woj. świętokrzyskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pan szuka Pani
(w dziale: Randki i znajomi)

Ilość wyświetleń: 506
Data dodania: 2021-11-12

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Michał

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij