Sklep. lokal, budynek.

135 000 zł

Szczegóły

Cena za m2:
2872.34

Przeznaczenie lokalu:
Handlowo-Usługowe

Pow. lokalu:
47 m2

Poziom:
Parter

Obiekt nowy:
Nie

Wentylacja:
Tak

Podjazd dla dostawców:
Nie

Atest SANEPID'u:
Tak

Podjazd dla wózków:
Nie

Ciąg handlowo-usługowy:
Nie

Wysokość:
7 m


Opis

Sprzedam lokal usługowo-handlowy w Kętrzynie przy ulicy Pomorska 7b. Powierzchnia użytkowa ok 47,2 m2, docieplony, poddasze nieużytkowe. Lokal nadaje się na biuro, sklep, gastronomię. itp. Budynek posiada wodę, prąd. Do budynku przynależy wjazd na posesję oraz kawałek ziemi. Budynek posiada wszystkie dokumenty by można go było zaadoptować na budynek mieszkalny. Nieruchomość posiada ks, wieczystą.

Istnieje również możliwość sprzedania samego budynku na jakąś działalność za wiele niższą cenę. Polecam

Lub zamienię na mieszkanie w bloku do 2 piętra w Kętrzynie , lub na mieszkanie w Olsztynie z moją dopłatą.

https://www.google.pl/maps/place/Pomorska+7,


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Kętrzyn - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Bartoszyce (pow. bartoszycki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Mrągowo (pow. mrągowski w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Giżycko (pow. giżycki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Lipowo (pow. mrągowski w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Ryn (pow. giżycki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Biskupiec (pow. olsztyński w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Jeziorany (pow. olsztyński w warmińsko-mazurskim)