Następne

Wytaczarka 2620B po remoncie kapitalnym

297 000 zł


Opis

Brakuje Ci maszyny do obróbki większych gabarytów oraz otworów w korpusach?
Pracownicy tracą czas na przezbrajanie maszyn i ręczne przestawianie detali na stole?
Masz już dość płacenia podwykonawcom za usługi, które mógłbyś wykonywać we własnym zakresie?

Proponujemy zakup wytaczarki 2620B po remoncie kapitalnym, dzięki której zwiększysz moce produkcyjne i zyskasz nowych klientów.

Wiertarko-frezarka 2620B gwarantuje precyzyjną obróbkę, a porządne korpusy i niezawodna mechanika sprawiają, że będzie służyła przez długie lata.

Dodatkowo wytaczarka 2620B zostanie wyposażona w szereg usprawnień i modernizacji, które znacząco poprawią jej użytkowanie.

ZAKRES MODERNIZACJI WYTACZARKI 2620B:

montaż falownika na silnik główny, co pozwoli na płynną regulację prędkości obrotowej wrzeciona oraz możliwość łagodnego rozruchu i hamowania wrzeciona
wymiana napędu posuwu na nowoczesny serwosilnik AC, dodatkowo zastosowanie regulatora silnika posuwowego
wymiana szafy elektrycznej oraz wszystkich aparatów elektrycznych na nowe
wymiana systemu pomiarowego wartości przejazdów w osiach X,Y,Z na elektroniczny pomiar położenia o dokładności 0,005mm oraz dodatkowo (opcja) zamontowanie systemu pomiarowego dla osi W (wysuw wrzeciona) oraz osi B (pomiar kąta obrotu stołu) w zakresie 0-350°.
montaż poszerzonej instalacji centralnego układu smarowania

DANE TECHNICZNE WYTACZARKI 2620B:
średnica wrzeciona 90mm
średnica tarczy do planowania 625mm
wymiary powierzchni roboczej stołu 1120x1300mm
wymiary gabarytowe 5700x3200x3000mm
waga 12,5 tony

Na maszynę po przeprowadzonym remoncie kapitalnym udzielamy 12 miesięcy gwarancji oraz wystawiamy Oświadczenie Zgodności z minimalnymi wymaganiami bezpieczeństwa i higieny pracy, zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z 2002 roku wraz z późniejszymi zmianami.

Rozważasz zakup wytaczarki 2620B za pomocą leasingu? Zgłoś się do nas, z przyjemnością pokierujemy Cię do naszych partnerów finansowych, którzy pomogą w wyborze najkorzystniejszej oferty leasingowej.

Remontujemy obrabiarki od prawie 20 lat! Inwestycja w maszynę to inwestycja w rozwój! Zadzwoń, umów się na spotkanie i sam przekonaj się, że proponujemy najlepsze rozwiązania!


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne