Następne

CORAL - tkanina obiciowa nadruk

23,00 zł


Opis

CORAL - tkanina meblowa z nadrukiem w angielskie kwiatowe wzory, wzbogacone tkaninami przypominającym łagodne pociągnięcia pędzlem charakteryzuje się miękkimi przejściami, subtelnymi szkicami, płynnymi liniami i szlachetnymi rozwiązaniami. Tkanina tapicerska CORAL o dużej palecie kolorów - połączenie pastelowych odcieni koralowca, szaro-niebieskiego i śliwkowego doskonale współgrają zarówno w klasycznym wnętrzu, jak i w nowoczesnych, śmielszych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Główne zalety tkaniny tapicerskiej CORAL to dobra odporność na zużycie i wysoka wytrzymałość. Ponadto doskonale pasuje do mebli o różnych rozmiarach i kształtach i nie powoduje problemów w procesie czyszczenia. Wyjątkowo prezentuje się na sofach i fotelach w brytyjskim stylu. Sprawdzi się też w dodatkach, jak poduszki czy pufy.

Cena - 23,00 zł/mb.

Dane techniczne:
gramatura: 330 g/m2 +/- 5%
skład: 100% poliester
szerokość tkaniny: 140 cm +/- 3 cm

Więcej kolorów dostępnych jest w naszym sklepie internetowym www.kalinda.pl

Kontakt
Firma Kalinda.pl
tel. 604 786 509


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne