Szkło hybrydowe 3mk flexible glass ipad pro 10.5"

49,00 zł

szkło hybrydowe 3mk flexible glass ipad pro 10.5" - Folie ochronne - Kędzierzyn-Koźle

Opis

Szkło 3mk Flexible Glass Apple iPad Pro 10.5" 2017 (A1701, A1709, A1852)   Nietłukące się szkło hybrydowe Hybrydowe szkło ochronne marki 3MK z serii Flexible Glass. Unikalne połączenie cech szkła i folii. Stanowi doskonałą ochronę wyświetlacza.     Wymiary szkła Podstawowym akcesorium do ochrony urządzenia mobilnego oprócz szkła jest etui. Aby upewnić się, że szkło będzie zgodne z etui należy pamiętać, że: wymiary szkła muszą być mniejsze od wymiarów wewnętrznych pokrowca futerał nie może nachodzić na szybkę Wymiary szkła: 17,1 - 24,8 - 29,4 cm (szerokość - długość - przekątna)       Aplikacja w praktyce   Zawartość 3mk Flexible Glass W każdym opakowaniu znajduje się zestaw aplikacyjny pomagający w prawidłowym montażu szkła. Producent 3mk w modelu Flexible Glass zawarł: Szkło 3mk Flexible Glass Zestaw aplikacyjny (mokra ściereczka CareWipe, sucha ściereczka oraz karta ułatwiającej montaż)     Wysoka ochrona Elastyczne i odporne na pękanie szkło o twardości 7H zwiększa wytrzymałość ekranu o 2,5 razy. Przy upadku szkło nie rozpada się na wiele ostrych kawałków. Jest nie tylko odporne na pękanie, ale i dodatkowo wzmacnia ekran.    Grubość 0,3 mm Niezwykle cienkie (0,3 mm). Zachowuje realne odczucie szkła, zapewniając doskonałą czułość reagowania wyświetlacza.     Precyzyjne dopasowanie Bardzo dobrze dopasowane, pokrywa całą płaską powierzchnię wyświetlacza. Dzięki laserowej technologii produkcji posiada precyzyjne wycięcia na czujniki i kamerę.      Aplikacja bez bąbelków Niezwykle łatwe w montażu, dzięki naklejkom pozycjonującym Fit-In™, nie pozostawia bąbelków.   

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kędzierzyn-Koźle
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Telefony
(Telefony)

Kędzierzyn-Koźle
woj. opolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Folie ochronne
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2020-12-19

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Telefony
(Telefony)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij